6.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2021-2022

V Doubravníku se body dělily

30

V Doubravníku se body dělily, když Santus v závěru zachránil bod.

První poločas branka nepadla

Oba celky potřebovaly bodovat, aby se vzdálily konci tabulky.Za příjemného letního počasí se hrál ze začátku velmi opatrný fotbal. Oba celky si totiž hlídaly útočné hrozby svých protějšků. Když už se ale oba týmy k některé střele odvážily, tak jak domácí gólman Marek Sommer, tak i hostující brankář Jan Jakubec žádný střelecký pokus jednoho či druhého celku za svá záda nepustili. Diváci se tak za celý první poločas žádné branky nedočkali, a tak odcházel oba týmy za stavu 0:0 do kabin. Zápas byl tak zcela otevřený a vše tak měl rozhodnout až druhý poločas.

Zajímavý závěr přinesl dělbu bodů

Druhý poločas pokračoval jako ten první. Oba celky a jejich obrany byly nadále pozorné. Rozhodnout se muselo až v závěru zápasu, kdy přišel na hřiště střídající Libor Jaroš a po šesti minutách pobytu na hřišti konečně překonal hostujícího Jakubce - 1:0. Radost domácím ale vydržela pouhé tři minuty, kdy překonal domácího gólmana Vojtěch Dvořák - 1:1. Závěr zápasu si již oba celky opět pohlídaly a tak se v Doubravníku rozešly oba celky smírně.