11.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. C, 2015-2016

--

--

--

--

Prakšice zdolaly v důležitém utkání Buchlovice. Jakub Dynka se zaskvěl hattrickem

4. J. Dynka , 9. J. Dynka , 37. J. Dynka (p.) , 50. M. Vlček , 75. D. Hostinek
0

Prakšice přivítaly ve velmi důležitém utkání celek z Buchlovic. V tabulkově vyrovnaném utkání nakonec jednoznačně zvítězil celek Prakšic v poměru 5:0, když se hattrickem blýskl Jakub Dynka.

Jakub Dynka hattrickem poslal Prakšice ke třem bodům

Buchovice přijely do Prakšic pokusit se domácím znepříjemnit hodový víkend a hned od začátku vyrukovaly s velkou aktivitou, kterou ale zchladil hned ve 4.minutě, po chybě stopera, Jakub Dynka po nezištné přihrávce Jaromíra Mikla - 1:0. Hosté si poté vytvořili velký tlak který vyústil ve tři velké šance, které ale zahodili a tak znovu platilo pravidlo nedáš - dostaneš: v 9.minutě si Jakub Dynka pohrál s celou obranou včetně gólmana, kterého krásně přeloboval a bylo to 2:0. I nadále se hrál poměrně otevřený fotbal se šancemi na obou stranách, ale když Jakub Dynka z penalty za ruku ve vápně zkompletoval čistý hattrick, Prakšice šly do šaten za pohodlného vedení 3:0.

Prakšice kontrolovaly průběh utkání

Po změně stran už aktivita Buchlovic významně opadla a domácí Prakšice bez výraznějších problémů kontrolovaly vývoj druhého poločasu. K tomu jim dopomohla situace z 50.minuty, ve které Michal Vlček prostřelil hostujícího gólmana. Účet zápasu uzavřel v 75.minutě David Hostínek přízemní střelou zpoza šestnáctky. Poté Prakšice zahodily ještě několik dobrých šancí, ale na tom, že mohly začít slavit hody se třemi body v kapse se už nic nezměnilo. Prakšice se tak výhrou posunuly do středu tabulky a naopak Buchlovice odsunuly blíže k posledním příčkám.

TJ Sokol Prakšice
V. Minařík [-] - P. Němeček [-] (29. T. Ondra [-] ) , M. Vlček [-] , V. Jurák [-] , J. Mikel [-] , M. Gajdůšek [-] (56. D. Hostinek [-] ) , J. Dynka [-] , J. Babušík [-] , D. Michálek [-] (85. O. Rubeš [-] ) , O. Šimuni [-] , M. Ulčík [-]

TJ Buchlovice
M. Kučík [-] - D. Křiva [-] , Z. Tomešek [-] , J. Procházka [-] , J. Huráb [-] , J. Mikula [-] , A. Jurča [-] , M. Kořínek [-] , T. Machálek [-] , D. Raštica [-] (52. M. Němec [-] ) , A. Křiva [-]

ŽK: 31. M. Gajdůšek , 39. M. Vlček , 61. T. Ondra , 70. O. Rubeš - 8. D. Křiva , 20. Z. Tomešek , 21. T. Machálek , 58. M. Kučík .
Hráči zápasu: J. Dynka .
Místo: Prakšice. Počet diváků: 60. Rozhodčí: VOBOŘIL Václav - TOMAN Stanislav, BABUŠÍK Josef (N).