6.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. C, 2015-2016

--

--

--

--

První polovina utkání byla rozhodující. Koryčany získaly v Prakšicích všechny body

0

Koryčany přijely do Prakšic s cílem bodovat a tohoto cíle dosáhly. Domácí propadli zejména v prvním poločase, ve které umožnili Koryčanům luxusní náskok v podobě tří branek.

Luxusní třígólový náskok Koryčan

Koryčany přijely do Prakšic s velmi vyspělým týmem, jemuž vycházely hned od začátku rychlé a přímočaré kombinace, a i když neskončily gólem, tak se hostující tým díky úvodu utkání velmi chytil a zatímco domácí zaostávali v nasazení i rychlosti, tak hostující Koryčany výbornými kombinacemi dosáhly poločasového vedení 0:3. Už ve čtvrté minutě se prosadil hostující Zdeněk Lysko, a když se v rozmezí dvou minut trefili Karel Věžník a Filip Hanák bylo o osudu utkání téměř rozhodnuto.

Hosté přidali další branky

Domácí se po přestávce snažili se zápasem něco udělat, ale hosté jim mnoho šancí ke zvratu nedovolili. Jedinou vážnější šancí byla střela do břevna. Hosté ovšem vzápětí přidali další gól a rozhodli o osudu tohoto utkání. V pohodě hrající Koryčany zápas bez problémů kontrolovaly a nakonec přidaly ještě jeden gól. Branky za Koryčany ve druhém poločase dali Michal Huška v 56.minutě a svou druhou trefou v utkání se prosadil Filip Hanák, který stanovil skóre na konečných 0:5. Tuto branku zaznamenal v 72.minutě. Do konce utkání už žádný z týmů žádnou další branku nepřidal a tak utkání skončilo právě tímto skórem. Nejlepším hráčem zápasu byl jednoznačně gólman Prakšic Vlastimil Minařík, který chytil dalších pět stoprocentních šancí.

TJ Sokol Prakšice
V. Minařík [-] - M. Gajdůšek [-] (63. T. Sychra [-] ) , D. Hostinek [-] (68. O. Rubeš [-] ) , O. Šimuni [-] , J. Dynka [-] , P. Němeček [-] , T. Ondra [-] (83. L. Consul [-] ) , M. Vlček [-] , J. Babušík [-] , D. Bičan [-] (46. V. Jurák [-] ) , M. Ulčík [-]

FC Koryčany
M. Vrba [-] - K. Věžník [-] , P. Prokeš [-] , T. Zabloudil [-] (63. M. Hubr [-] ) , Z. Lysko [-] , M. Huška [-] (59. P. Prachař [-] ) , P. Posolda [-] , R. Šnajdr [-] , F. Hanák [-] (78. M. Boucník [-] ) , O. Samsonek [-] , J. Tesař [-]

ŽK: 45. Z. Lysko , 61. O. Samsonek , 84. R. Šnajdr .
Místo: Prakšice. Počet diváků: 80. Rozhodčí: MEJZLÍK Tomáš - BABUŠÍK Josef (N), TESAŘ Jaroslav (N).