4.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

26. M. Salák - 17. M. Habich , 43. M. Sevelda (p.)
13

Fotbalisté Rouchovan si připsali proti Radoticím další podzimní porážku

Hosté o gól lepší

Rouchovany přivítaly na svém hřišti Fotbalisty z Radotic. Rouchovany zatím okupují poslední příčku. Zatím nezískaly ani bod. Navíc se díky malému počtu hráčů nedostavil na zápas do Okříšek. Radotice chtěly zase v Rouchovanech odčinit porážku 1:2. V loňské sezóně podlehly Rouchovany doma Radoticím po výsledku 0:2. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Domácí toužili po prvních jarních bodech, ale do vedení se dostali v 17. minutě hosté zásluhou Martina Habicha - 0:1. Vedení Radotic netrvalo dlouho a ve 26. minutě vyrovnal Miloslav Salák - 1:1. Když už to vypadalo, že se půjde do kabin za nerozhodného stavu, hostům se nabídla šance skórovat z pokutového kopu, čehož využil Martin Sevelda k vedení 1:2.

Ve druhé půli již žádný gól nepadl

Druhý poločas nepřinesl žádnou branku ač příležitosti ke skórování byly. Jenže pozorné obrany i brankáři obou týmů žádný obdržený gól nedopustil. Hostujícímu týmu to ale vadit nemuselo, protože si přenesli do druhého poločasu jednogólové vedení, které také nakonec s přehledem uhájil a připsali si tak tři body za výsledek 1:2.