23.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Fotbalisté Strání dokázali doma zdolat Nezdenice

5

Strání potvrdilo, že na domácím hřišti dokáže být silné a poradilo si s druhými Nezdenicemi

O branky se podělili oba bratři

V první půli jsme byli svědky kvalitního fotbalu. Více na míči byli domácí fotbalisté a dokázali více tvořit hru. Po chvíli z toho taky těžili. P. Fruhauf dokázal zachytit přihrávku a střelou k tyči překonal brankáře hostí. Druhý gól dolazal vsítit druhý z dvojice bratrů. Oba dva si mezi sebou vyměnili míč a Dominik dokázal obejít 3 hráče a skórovat. Do kabin se tak šlo za stavu 2:0 pro domácí.

Nezdenice už jen korigovaly

Ve druhém poločase hráli domácí úspornější fotbal a postupně docházely síly. V 51. minutě dokázal Hasoň zachytit rozehrávku soupeře a po teči překonal brankáře. Další šance sice přicházely, ale ani jeden tým již nedokázal vsítit branku. Strání tak bere ze zápasu všechny 3 body. Hosté naopak dali šanci Traplicím na navýšení náskoku v tabulce.

FC Strání B
Dominik Frühauf: Do zápasu jsme šli se snahou odčinit minulý týden, kdy jsme prohráli v Kněžpoli. Věděli jsme, že Nezdenice jsou silný a silový soupeř. Jsme velice rádi, že se nám podařilo získat vytoužené tři body a chtěli bychom tak pokračovat i příští týden.