12.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2023-2024

--

Stará Říše rozebrala Jamné

7. O. Tupik , 9. P. Pokorný (p.) , 50. D. Bartoň , 67. D. Bartoň , 85. P. Hradil
23

Stará Říše slaví první výhru. Povedl se jí vstup, hosté po přestávce neudrželi nervy na uzdě a dohrávali v devíti.

Domácí po půli vedli

Hosté hned ve 4 minutě trefily tyčku domácí svatyně. Domácí se z toho rychle oklepali a v 7. minutě se dostali do vedení, když se do míče opřel Zarovnii a míč skončil v síti - 1:0. Za další tři minuty byl ve vápně faulován Zarovnii a Pokorný penaltu z přehledem proměnil - 2:0. Domaci poté převzali nad utkáním kontrolu a vytvářeli si další a další šance. Hosté se prakticky k ničemu nedostávali a zkoušeli jen střely z dálky, které gólmana Tomka neohrozily. Prvni poločas skončil výsledkem 2:0 pro domácí.

Domácí si vedení pohlídali

Na začátku druhé půlky se trefil krásnou střelou Pivoňka - 3:0. Hosté potom prakticky odpadli a domácí byli pány na hřišti. V 60. minutě neudrželi nervy na uzdě dva hráči hostů a po urážkách sudího se poroučeli do sprchy. Ihned po vyloučení se podruhé trefil Pivoňka - 4:0. Domaci zcela kontrolovali hru a předháněli se ve spalování šancí. V 85. minutě upravil konečně skóre Pinc - 5:0.

FSC Stará Říše B
Petr Pokorný (hráč): Nebýt naší nemohoucnosti, tak by bylo skóre daleko vyšší. Domácí si připsali první, ale zcela zasloužené vítězství v sezóně.

TJ Sokol Jamné
Petr Tlačbaba (hráč): Z naší strany takticky nezvládnuté utkání. Soupeř využil šance ze začátku utkání a došel si zaslouženě pro první vítězství.

J. Tomek [-] - M. Zarovnii [-] , D. Tupik [-] , P. Hradil [-] , O. Tupik [-] , J. Pekárek [-] , P. Pokorný [-] , M. Zedníček [-] , D. Bartoň [-] , O. Kvych [-] , M. Žák [-]

J. Špejtek [-] - M. Boháček [-] , M. Mikeš [-] , P. Pavlíček [-] , V. Formáček [-] , J. Florián [-] , J. Lokvenc [-] (54. R. Kaňka [-] ) , P. Tlačbaba [-] , L. Varhaník [-] , J. Kubín [-] , M. Tlačbaba [-]

ČK: 61. P. Tlačbaba , 61. M. Boháček .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: KUBEŠ Petr - GAVALLÉR Filip, KUČERA Richard.