4.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. C, 2023-2024

--

Traplice ani ve čtvrtém kole nedokázaly vyhrát a opět o gól prohrály.

7. M. Janků - 16. F. Lapčík , 74. J. Náplava (p.)
10

Fotbalisté Traplic, kteří tentokrát hráli svůj zápas na půdě Jankovic, neukořistili 3 body a zůstávají předposlední

Janků se trefil jako první

V neděli odpoledne nastoupili hráči Traplic proti Polešovicím opět v nepříliš přívětivém počasí. Už v 7. minutě utkání se domácí dokázali prosadit. Janků prokličkoval obranou hostů a poslal Traplice do vedení. Hosté hrozili zejména pomocí přímých kopů. Jeden z nich se ujal v 35. minutě zápasu. Míč se dostal do skrumáže několika hráčů a Lapčík svým prvním gólem za áčko Polešovic srovnal. Výsledek poločasu tak byl 1:1.

Penalta rozhodla o výsledku

V 73. minutě zápasu se o míč porval Jašek u lajny. Nic ze souboje nevypustil a zběsile upaloval do šestnáctky soupeře, kde byl ovšem nekompromisně zadržen obráncem Traplic. Proti odpískané penaltě nemohl nikdo nic namítat. K míči se opět postavil penaltový exekutor Náplava, který zachoval chladnou hlavu a poslal míč na levou stranu brankáře Kutálka. V posledních minutách měly Traplice k dispozici ještě volné přímé kopy, které však k jejich smůle nedokázaly zužitkovat. Domácí si tak musí na svoje první 3 body ještě počkat.

TJ Traplice
David Blaha: První poločas byl vyrovnaný z pohledu obou stran. Oba týmy si vytvořily šance a každý z toho dal jeden gól. Začátek druhého poločasu byli lepší Polešovice, což potvrdili tlakem a následnou penaltou. Traplice ke konci měly 2 přímáky, které ale nedokázaly proměnit a výsledek 1:2 pro hosty zasloužený, protože byli v zápase kombinačně a aktivně o něco lepší.

1. FC Polešovice
Honza Andrýsek: Myslím, že všichni kdo byli v neděli venku tak pocítili to dusno, takže oproti běhajícím hráčům potili ostatní přihlížející zrovna tak. Hrálo se na hřišti v Jankovicích, které nedosahuje rozměrů standartních hřišť. V praxi to znamenalo rychlou hru, kde každý hráč měl málo času, a proto to byla bitva od začátku do konce.

TJ Traplice
R. Kutálek [-] - T. Verbík [-] , M. Mikulík [-] , D. Hejda [-] (84. R. Gelien [-] ) , D. Blaha [-] , M. Urbanec [-] (73. T. Hanák [-] ) , R. Obdržálek [-] , T. Trávník [-] , L. Matejkovič [-] , M. Janků [-] , J. Rozhon [-]

M. Pavela [-] - P. Kaspřák [-] , F. Lapčík [-] , A. Jašek [-] , M. Ficek [-] (46. T. Gabriel [-] ) , E. Měšťánek [-] , O. Crla [-] , T. Ficek [-] , J. Náplava [-] , R. Blaha [-] , F. Silný [-]

ŽK: 31. R. Obdržálek , 78. D. Blaha - 63. T. Ficek , 66. P. Kaspřák .
Počet diváků: 210. Rozhodčí: ZALABÁK Kamil - OBDRŽÁLEK Roman (N), BĚHÁVKA Jiří (N).