5.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Rezervní celek Třebětic podruhé vyhrál, venku zdolal Lodhéřov

25

Fotbalisté B-týmu Třebětic stoupají tabulkou vzhůru. V sobotním utkání pátého kola zvítězili v Lodhéřově 1:0 a v tabulce se posunuli na průběžnou čtvrtou pozici. O vítězství hostů rozhodl už v 18. minutě David Kelbler. Lodhéřov díky této prohře přišel o letošní domácí neporazitelnost a v tabulce mu prozatím patří deváté místo.

FK Sokol Třebětice B
Marek Kelbler (hráč): V sobotu nás čekal venkovní zápas v Lodhéřově, soupeře jsme neznali jak hraje, ale byli jsme připraveni na soupeře vlítnout a vysoko napadat, což se ukázalo jako dobrá taktika. První poločas byl v naší režii, odměnou byla vedoucí branka. Do druhé půle jsem vstoupili trochu vlažně a na těžkém terénu nás srážela nepřesná kombinace. Naštěstí se nám podařilo neudělat žádnou chybu v obraně a tak si odvážíme důležité tři body.