24.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2023-2024

V Pacově brali body domácí

18

Hosté dělali chyby a domácí je beze zbytku potrestali. Berou tak tři body.

Domácí po půli vedli

Zápas pro domácí začal skvěle. Už po čtyřech minutách hry se po přímém volném kopu Kabíčka prosadil hlavou Tomáš Faltýnek, který zůstal nekrytý na zadní tyči - 1:0. Pacov byl aktivnějším týmem, ale Tomáš Kabíček z přímého kopu trefil pouze levou tyč. Hosty mohl k vyrovnání posunout Michal Srnský, ale z dobré pozice z otočky vysoko přestřelil.

Domácí si vedení pohlídali

V 57. minutě hostující obrana nezachytila dlouhý balón, ke kterému se následně dostal Štefl, jenž střelou na přední tyč proměnil samostatný nájezd a zvýšil na 2:0. V 78. minutě byl před pokutovým územím soupeře faulovaný Holejšovský a s nařízeným přímím kopem si krásně poradil Tomáš Kabíček, který poslal míč do šibenice - 3:0. Pacov tak nedal žďárskému béčku šanci a sérii domácích výher prodloužil na čtyři zápasy.

Slavoj Pacov / web

FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou B
Martin Mužátko (trenér): Hned v úvodu jsme trestuhodně nechali propadnout míč až na zadní tyč a domácí se dostali do vedení. Když už se zdálo, že soupeře po přestávce přitlačíme, tak jsme po individuální chybě pustili domácí do sóla a bylo po zápase. Dnes jsme domácím rozhodující první dvě branky darovali na zlatém podnose. Směrem dopředu jsme byli bezzubí.