24.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2023-2024

Ledeč zvládla zápas s Velkým Meziříčím

17

Hosté hráli o poslední naději na záchranu, ale nezvládli druhý poločas.

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou
Martin Turek (trenér): Vyhráli jsme zaslouženě. Bohužel jsme zahodili dost šancí a soupeře jsme dlouho nechávali ve hře. Jdeme zápas od zápasu a budeme chtít urvat něco v Okříškách.

FC Velké Meziříčí B
Libor Švec (trenér): Prvních 25 minut jsme hráli špatně a mohli klidně prohrávat 3:0. Pak se hra vyrovnala a povedlo se nám vstřelit gól. Druhý poločas domácí více drželi míč, ale my měli dobré brejky, které jsme ale nedotáhli do gólu. Zápas rozhodly dva smolné a slepené góly. Pak už jsme neměli v hlavě sílu zápas zdramatizovat. Domácí vyhráli zaslouženě.

T. Bezděk [-] - J. Gramer [-] (87. O. Martinek [-] ) , J. Stehno [-] (66. T. Žemlička [-] ) , P. Herčík [-] , F. Gramer [-] , M. Vágner [-] , M. Toula [-] , L. Vodička [-] , V. Horký [-] (87. P. Šťastný [-] ) , V. Kučírek [-] , M. Píška [-] (66. J. Fišer [-] )

A. Bazala [-] - M. Votava [-] , M. Mička [-] , V. Winterling [-] , P. Švejda [-] , N. Bibr [-] , S. Šváb [-] , A. Šváb [-] (85. Q. Nguyen [-] ) , F. Mužátko [-] , P. Chalupa [-] (72. R. Starý [-] ) , M. Koudela [-] (72. O. Vala [-] )

ŽK: 45. M. Toula - 20. S. Šváb , 74. R. Starý .
Počet diváků: 142. Rozhodčí: ŠIMEK Milan - ŽALOUDEK Patrik, GREGAR Daniel.