25.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2023-2024

12. M. Žák - 26. M. Brabec
18

Sapeli se v poslední době moc nevede, ale z Nové Vsi veze cenný bod.

Po půli nerozhodně

Sapeláci zahájili utkání aktivně a v první desetiminutovce byli aktivnějším týmem. Stačila však chvilka nepozornosti a pěknou individuální akcí poslal domácí do vedení ve 12. minutě Žák - 1:0. Navíc se hostům zranil Vácha, nahradil ho Vojta Lampíř. Sapeláci pokračovali v dobrém výkonu a zejména po levé straně zle zatápěli obraně Nové Vsi. Jednou pomohlo Fuksovi břevno, ale v 26. minutě  připravil skvěle hrající Tomáš Vařejka gól pro Brabce - 1:1. I domácí měli pěkné střely z dálky, Marek Čejka musel předvést dva bravurní zákroky. Do kabin se tedy šlo za vyrovnaného stavu 1:1.

Po přestávce branka nepadla

První část druhé půle patřila Sapelákům, několik akcí po pravé straně tažené Hojsákem či Bačkovským byly velmi dobře řešené. Gól na kopačce měl Tomáš Sedláček, Filip Bačkovský, na hlavě potom Ondra Vícha či Michal Čekal. Utkání hosté chtěli rozhodnout na svoji stranu a posílili ofenzivu, když Čekala nahradil Kozojed. Deset minut před koncem se zrani gólman Sapeli Čejka a má po sezóně. Utkání dochytal doslova na jedné noze, ale skóre se již ani na jedné straně nezměnilo. Sapeláci tak odvážejí z Nové Vsi bod a stále drží páté místo v tabulce krajského přeboru.