24.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2023-2024

27. I. Koníř , 45. V. Maleta (p.) , 62. V. Maleta , 82. J. Uličný - 90. F. Dymáček
15

Trřebíči to na jaře nejde, ale doma s Budišovem zabrala a uhrála důležité tři body.

Domácí po půli vedli

Do Třebíče přijel Budišov, který by si případnou výhrou hodně přiblížil záchranu druhé nejvyšší krajské soutěže. Oba týmy si uvědomovaly důležitost utkání a hrálo se dost nervózně. Po půl hodině hry si vzal slovo veterán Koníř a rozvlnil síť za Bajerem - 1:0. V závěru prvního poločasu dostali domácí možnost kopat pokutový kop, ke kterému se postavil Maleta a Bajer lovil míč ze sítě podruhé - 2:0. Do kabin šli tak v lepší náladě domácí.

Domácí si vedení pohlídali

Po hodině hry hosté pustili do šance Maletu, který se v podobných situací nemýlí a domácí vedli už o tři branky - 3:0. Domácí hráli v klidu a hosté nevěděli kudy kam. V 82. minutě propadla hostující defenziva a Uličný potěšil hrstku diváků čtvrtou brankou - 4:0. Konečnou podobu výsledku dal v poslední minutě utkání Dymáček, který vstřelil čestný úspěch hostů - 4:1.