23.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2023-2024

--

Křižanov udolal Starou Říši

50. L. Liška , 79. M. Procházka , 88. J. Horníček - 59. J. Pinc (p.)
24

Hosté dlouho sahali po bodu, ale v závěru nakonec dvakrát inkasovali, když už hráli v oslabení.

V první půli branka nepadla

V Křižanově se vedení mohli ujmout hosté ze Staré Říše, když nedorozumění domácí obrany po malé domů domácího stopera skončilo na tyčce. V další akci napřáhnul Ratkovský a domácí gólman Frantl předvedl pěkný zákrok. Poté zahrozili domácí a tentokrát se prezentoval bravurním zákrokem hostující Tomek. V další akci domácích ho zachránilo břevno. Po rohovém kopu hostů a hlavičce Pince se vyznamenal mladý domácí gólman.

Domácí v závěru rozhodli

Do druhé půlky vlétli domácí a v 50. minutě potrestali malou domů Hradila, která byla pomalá a domácí hráč Liška v sólu na Tomka nezaváhal - 1:0. V 59. minutě byl ve vápně faulován hostující Pinc a nařízenou penaltu sám proměnil - 1:1. Poté byli mírně lepší domácí a začali hosty přehrávat. V 76. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen hostující Míča. Domaci v 79. minutě přesilovku hned využili, když nedůraz a hrubou chybu Bartoně potrestal Procházka - 2:1. V 88. minutě upravil po brejku do otevřené obrany hostů na konečných 3:1 Horníček.