24.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2023-2024

--

--

Stará Říše udolala Přibyslavice

24

Hosté šli hned v první minutě do vedení, ale nakonec si neodvezli ani jeden bod.

Po půli nerozhodně

Ve Staré Říši, kam přijely Přibyslavice, se hned v první minutě hosté ujali vedení, když střelu z dálky, kterou vypustil Tajovský, gólman Tomek podcenil a skončila v síti - 0:1. Poté domácí zapnuli, zamkli hosty na jejich půlce a vytvářeli si místy až drtivý tlak. Ovšem šance nedokázali proměnit. Při střele Bebjaka pomohlo hostům břevno, z malého vápna přestřelil Pinc. Vyrovnání přišlo v 42. minutě, kdy Bebjak připravil míč a Wiederlechner se nemýlil - 1:1.

Domácí v závěru rozhodli

I ve druhé půlce byli domácí lepším týmem a mačkali hosty na jejich půlce. Ojedinělé pokusy hostů likvidovala obrana domácích, která fungovala na jedničku. Poté měl příležitosti na rozhodnutí Kvych, ale všechny jeho pokusy neproměnil. Až v 83. minutě se po sólu a kličce gólmanovi radoval z gólu - 2:1. Domácí si zaslouženou výhru v závěru pohlidali.

TJ Sokol Přibyslavice
Vojtěch Škorpík (vedoucí): Domaci byli po vetsinu utkani lepsim tymem a zaslouzene si odnesli tri body. Oproti minulemu tydnu jsme dnes nebyli aktivni a domaci nas fyzickou hrou prehravali. Bohuzel si neodvazime zadny bod a musime bojovat dal.