24.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2023-2024

--

--

Spartak přetlačil Mirovice, závěr však zastínilo zranění hostující hráče

17

V sobotu přivítaly Trhové Sviny na svém hřišti Mirovice, které ve středečním utkání těsně padly s Milevskem.

První poločas rozhodl

Diváci se v Trhových Svinech dočkali tří branek, přičemž všechny padly v prvním poločasu. Do vedení se domácí dostali poprvé v utkání v 10. minutě, kdy si míč do vlastní sítě srazil mirovický Radek Převrátil. Právě dvaatřicetiletý hráč Mirovic však po půl hodině hry vyrovnal a zdálo se, že první poločas skončí za remízového výsledku poměrem 1:1. Poslední gólové slovo však měli ve 39. minutě domácí, kdy brankáře Čejdíka překonal domácí střelec Lukáš Gažák, jehož branka byla tou poslední, které se diváci v utkání dočkali.

Hostující zranění

Všechny fotbalové momenty, včetně domácího vítězství 2:1, však zastínila poslední minuta utkání. Střelec vítězné branky, Lukáš Gažák, ostře atakoval jednoho z hostujících hráčů, kterého musela ze hřiště odvézt záchranná služba. Hostující hráč bude naštěstí po zranění v oblasti hlavy v pořádku a my mu přejeme brzké uzdravení.

SK Mirovice
Michal Čadek - trenér: Utkání po fotbalové stránce zhodnotím jen krátce. Vstup špatný, vlastní gól, vyrovnání, mohli jsme góly přidat, naopak jsme inkasovali do kabin. Z naší strany slabší fotbalový den. Všechny fotbalové věci zastínila událost z 86. minuty. Pak už je jedno jestli body máte, nebo ne. Chtěl bych poděkovat slečně/ paní, která našemu hráči poskytla první pomoc. Klukovi, který byl iniciátorem zranění, bych rád vzkázal, že Michal je doma u svých dětí, i když ho bolí všechno, bude v pořádku.