26.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2023-2024

--

--

Oslavy se odkládají! Hluboká padla s Malšany

17

V sobotu došlo v krajském přeboru na souboj toho nejlepšího, co tato soutěž v letošním ročníku nabízí. Malše přivítala tým z podzámčí.

Kadlec za dva

V zápase jara se všechno důležité odehrálo až ve druhém dějství. To odstartoval ve 48. minutě svým faulem Václav Hrachovec, který za podražení domácího hráče viděl druhou žlutou kartu v utkání a sudí Šťastný neměl jinou možnost, než hostujícího hráče poslat předčasně do sprch. Přesilovku Malše využil záhy Viktor Kadlec, který v 51. minutě vyslal nechytatelnou ránu na brankáře Konečného.

Hosté otevřeli hru při cestě za vyrovnávacím gólem, branky se však dočkali opět domácí. V 82. minutě definitivně stvrdil domácí vítězství Viktor Kadlec. Roudné tak zvítězilo nad Hlubokou poměrem 2:0 a oddálilo hlubocké oslavy při cestě za titulem krajského přeboru.

TJ Hluboká nad Vltavou
Petr Kadlec - asistent trenéra: První poločas toho příliš nenabídl, hrálo se mezi vápny a celkově hra byla nervózní. Žádný z týmů nechtěl udělat první vážnou chybu. Druhý poločas pro nás nezačal dobře, když jme šli po vyloučení do deseti. V podstatě vzápětí se domácí prosazují umístěnou střelou zpoza vápna. Zkoušíme hru více otevřít a pokusit se vrátit do zápasu. Domácím však vyhovuje přečíslení a mají několik dalších šancí, z nichž jednu, deset minut před koncem, proměňuje rozdílový hráč celé soutěže Viktor Kadlec.