22.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2023-2024

--

--

Souboj Chelčic s Volyní vítěze nepoznal

24

V neděli přivítaly Chelčice těžkého soupeře z Volyně, který chtěl navázat na vítězné derby s Juniorem.

Bez branek

Zápas dvou rozdílných poločasů započali lépe domácí hráči Chelčic, kteří si vytvořili několik nebezpečných příležitostí, přičemž ta největší skončila na tyči Mrázovy branky. Jak čas postupem plynul, tak si své šance začali tvořit i hosté, kteří naopak ovládli herně druhý poločas. V nedělním utkání však kralovali brankáři a domácí Dušek byl společně s hostujícím Mrázem nepřekonatelný.

Volyně si tak nakonec s Chelčicemi body rozdělila a to po bezbrankovém výsledku 0:0.

FK Chelčice
Jaroslav Křenek - hráč: V prvním poločase jsme měli více šancí my a nastřelili jsme i břevno, druhý poločas naopak hráli lépe hosté, ale ani oni nevstřelili tížený gól. Dělba bodů je tedy v mých očích spravedlivá.

SK Slavoj Volyně
Jiří Raba - vedoucí mužstva: Úvod zápasu byl velmi vyrovnaný. Postupem času si domácí vypracovali několik dobrých šancí, ale výborný Mráz všechny s přehledem pokryl. My jsme si svojí šanci vypracovali v poslední minutě prvního poločasu, kdy Peterkův přímý kop brankář pouze vyrazil a dobíhaný míč bohužel nedokázal Pubal usměrnit do sítě. Ve druhém poločase domácím docházeli síly a my více ohrožovali jejich branku. Bohužel jsme ve finální fázi šance nedokázali lépe zakončit a tak zůstal zápas bez branek.