22.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2023-2024

16. M. Raušer (p.) , 40. M. Raušer , 42. J. Lukáš , 44. M. Raušer , 71. M. Baloušek
24

Důležitý záchranářský souboj se v neděli odehrál ve Štěkni, kam zamířily Netolice.

Pátá!

O osudu utkání rozhodl ve Štěkni první poločas, který ovládly hostující Netolice. Hosté se do vedení dostali zásluhou pokutového kopu, který v 16. minutě proměnil Miroslav Raušer. Na další branky se sice čekalo až do konce prvního poločasu, fanoušci se však vůbec nenudili. Miroslav Raušer nejprve přidal ve 40. minutě druhý gól, na který navázal o dvě minuty později Jan Lukáš. Poslední hřebíček do domácí rakve přidaly Netolice ve 44. minutě, kdy svůj hattrick dokonal Miroslav Raušer.

O osudu utkání bylo rozhodnuto a druhý poločase se spíše už pouze dohrával. Hostující fanoušci volali po páté brance a jejich volání vyslyšel v 71. minutě ten nejzkušenější Miroslav Baloušek, který uzavřel gólový účet zápasu.

Netolice tak zvítězily za jednoznačného výsledku ve Štěkni poměrem 5:0 a připsaly si další důležité body.

TJ Otavan Štěkeň
Jan Maršala - trenér: Další zápas o záchranu a stále stejná písnička. Prvních patnáct minut jsme hráli tak, jak jsme si představovali až na to, že ze dvou šancí jsme ani nevystřelili. Poté chyba, penalta a gól a od té doby si s námi hosté dělali, co chtěli. Jednoduché ztráty míče, protiútoky a hosté chodili sami na brankáře. Bohužel ani rotace v sestavě nepomohla a zaslouženě jsme prohráli. Předvedli jsme ve všech směrech hrůzostrašný výkon bez bojovnosti a nasazení. Čeká nás ještě pět zápasů. Mužstvo na záchranu kvalitu má, ale musí do hry vložit srdce. Bez toho jsme prakticky bez šancí na dobrý výsledek.

1. FC Netolice
Roman Mužík - trenér: Zasloužené vítězství, které podpořil hattrickem Raušer, obrana čistým kontem a celý tým velmi disciplinovaným výkonem. Výsledek je možná až příliš krutý pro domácí, pro nás to jsou však velmi důležité body. Jedeme ovšem dál a máme toho ještě hodně před sebou.

J. Beneš [-] (46. R. Kuneš [-] ) - V. Sobolčik [-] (76. O. Rataj [-] ) , J. Maršala [-] (39. D. Soukup [-] ) , I. Hanák [-] , J. Bálek [-] , D. Spišský [-] , V. Poláček [-] (46. A. Vrána [-] ) , O. Pavlík [-] , M. Čížek [-] (74. V. Žižka [-] ) , V. Kynkor [-] , P. Málek [-]

M. Mádl [-] - J. Pivoňka [-] , M. Raušer [-] (68. D. Ryneš [-] ) , J. Lukáš [-] , F. Rokůsek [-] , V. Ficl [-] (86. D. Jíra [-] ) , V. Vlášek [-] (60. R. Hudec [-] ) , M. Baloušek [-] , V. Fišer [-] , V. Plojhar [-] , P. Fux [-] (79. J. Miesbauer [-] )

ŽK: 19. V. Poláček , 63. V. Sobolčik .
Hráči zápasu: M. Raušer .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: Mráz Marek - HÁJEK Vladislav, KOSTKA Jonáš.