26.kolo, Jihomoravský | Krajský přebor , 2023-2024

--

Bosonohy přetlačily Rousínov a už jsou téměř zachráněny - FOTO

46. P. Dohnal , 52. S. Lerch , 76. S. Ba - 16. M. Kříž , 67. T. Florián
9

Krásnou sérii pěti zápasů bez prohry ukončily Rousínovu Bosonohy, které stále bojují o záchranu.

Po dlouhé sérii bez porážky v sobotu odpoledne Rousínov nestačil na tým Bosonoh. Tatran se sice v prvním poločase ujal vedení zásluhou Kříže, ale žádné další příležitosti se mu nepodařilo proměnit, do kabin se tak šlo za stavu 0:1.

Do druhého poločasu domácí vlétli a hned během pěti úvodních minut zápas otočili kdy se trefil Dohnal a o chvíli později Lerch. Našim hráčům se podařilo srovnat, když skóroval Florián, ale po rychle rozehrané standardní situaci se domácí znovu dostali do vedení díky Baovi, které už nepustili. Další utkání čeká Tatran doma, a to v sobotu 25.5. od 17:30 proti Ratíškovicím.

REPORT: Tatran Rousínov

FK SK Bosonohy
Jan Šíma (trenér): První poločas z naši strany byl hroznej, neudrželi jsme balón, neudělali žádnou akci a krom jediné šance vlastně nic. Rousínov dal branku po nedůrazu v naší šestnáctce a měl ještě nějaké závary. Druhý poločas byl úplně jiný, podařil se nám rychle vstřelit krásný gól a po rohovém kopu otočit výsledek. Soupeř se snažil srovnat a tlačil se hodně do ofenzívy a po odraženém míči s blízká i srovnal. Na 3:2 jsme dali po krásném centru z levé strany a výsledek už udrželi.

M. Oros [-] - S. Lerch [-] , P. Čoupek [-] , Š. Pelán [-] , D. Cupák [-] (73. S. Ba [-] ) , P. Táborský [-] (89. J. Šíma [-] ) , O. Osladil [-] (68. P. Moučka [-] ) , P. Dohnal [-] , M. Tofl [-] , J. Černý [-] , K. Konečný [-]