Jihomoravský | Krajský přebor
2023-2024
-
Kuřim - Pohořelice 89-11-0 % 7:0 (3:0) 12.08. 10:15 -
Lednice - Kunštát 45-22-33 % 0:0 (0:0) 12.08. 17:00 -
Rousínov - Sparta Brno 11-0-89 % 0:0 (0:0) 12.08. 17:30 -
Bystrc - Boskovice 56-33-11 % 4:1 (1:0) 12.08. 17:30 -
Bosonohy - MS Brno 45-33-22 % 1:1 (0:1) 12.08. 17:30 -
Rajhradice - Mutěnice 78-22-0 % 1:1 (0:0) 13.08. 17:30 -
Ratíškovice - Ráječko 56-22-22 % 2:1 (1:1) 13.08. 17:30 -
Krumvíř - Svratka 89-11-0 % 1:3 (1:2) 12.08. 17:00
-
Boskovice - Rousínov 83-17-0 % 2:0 (1:0) 18.08. 17:30 -
Sparta Brno - Rajhradice 100-0-0 % 0:1 (0:1) 18.08. 17:00 -
Pohořelice - Bystrc 14-14-72 % 0:0 (0:0) 19.08. 10:30 -
Svratka - Kuřim 14-29-57 % 1:2 (1:0) 19.08. 10:30 -
MS Brno - Ratíškovice 43-43-14 % 1:1 (0:0) 19.08. 17:00 -
Ráječko - Krumvíř 43-43-14 % 0:1 (0:1) 19.08. 17:00 -
Kunštát - Bosonohy 86-14-0 % 4:1 (1:0) 20.08. 17:00 -
Mutěnice - Lednice 50-33-17 % 2:0 (0:0) 18.08. 18:00
-
Lednice - Sparta Brno 38-0-62 % 1:2 (1:0) 26.08. 17:00 -
Bystrc - Svratka 87-0-13 % 0:0 (0:0) 26.08. 17:00 -
Rousínov - Pohořelice 62-38-0 % 3:0 (0:0) 26.08. 17:00 -
Rajhradice - Boskovice 49-13-38 % 0:0 (0:0) 27.08. 17:00 -
Ratíškovice - Kunštát 37-25-38 % 0:4 (0:3) 26.08. 17:00 -
Bosonohy - Mutěnice 0-25-75 % 4:1 (2:1) 26.08. 17:00 -
Ráječko - MS Brno 62-25-13 % 2:1 (0:1) 27.08. 17:00 -
Krumvíř - Kuřim 13-13-74 % 1:2 (0:2) 26.08. 10:45
-
Kuřim - Bystrc 86-14-0 % 2:0 (1:0) 02.09. 10:15 -
Svratka - Rousínov 57-29-14 % 2:4 (2:3) 02.09. 10:30 -
Sparta Brno - Bosonohy 72-14-14 % 2:0 (0:0) 02.09. 10:30 -
Pohořelice - Rajhradice 29-14-57 % 3:1 (2:1) 02.09. 10:30 -
MS Brno - Krumvíř 86-14-0 % 0:2 (0:1) 02.09. 10:30 -
Kunštát - Ráječko 100-0-0 % 3:2 (0:0) 03.09. 16:30 -
Mutěnice - Ratíškovice 67-33-0 % 1:5 (0:4) 01.09. 17:30 -
Boskovice - Lednice 71-0-29 % 8:2 (5:1) 03.09. 16:30
-
Lednice - Pohořelice 60-0-40 % 2:0 (1:0) 09.09. 16:30 -
MS Brno - Kunštát 0-0-100 % 0:0 (0:0) 09.09. 16:30 -
Rousínov - Kuřim 0-40-60 % 1:3 (1:1) 09.09. 10:15 -
Rajhradice - Svratka 20-60-20 % 3:2 (3:1) 10.09. 16:30 -
Bosonohy - Boskovice 0-0-100 % 1:1 (0:0) 09.09. 16:30 -
Ráječko - Mutěnice 80-20-0 % 0:0 (0:0) 10.09. 14:00 -
Krumvíř - Bystrc 60-40-0 % 3:2 (0:1) 09.09. 16:30 -
Ratíškovice - Sparta Brno 60-0-40 % 2:2 (1:2) 10.09. 16:30
-
Kuřim - Rajhradice 60-20-20 % 1:1 (0:1) 16.09. 10:15 -
Svratka - Lednice 80-20-0 % 2:2 (2:1) 17.09. 10:30 -
Sparta Brno - Ráječko 100-0-0 % 4:3 (2:3) 16.09. 10:30 -
Pohořelice - Bosonohy 80-20-0 % 4:0 (2:0) 16.09. 10:30 -
Bystrc - Rousínov 80-20-0 % 3:1 (2:0) 16.09. 16:00 -
Kunštát - Krumvíř 60-40-0 % 2:5 (0:2) 17.09. 16:00 -
Boskovice - Ratíškovice 80-20-0 % 5:1 (2:1) 16.09. 10:30 -
Mutěnice - MS Brno 60-40-0 % 1:1 (1:1) 17.09. 16:00
-
MS Brno - Sparta Brno 40-20-40 % 1:1 (1:1) 23.09. 16:00 -
Lednice - Kuřim 20-0-80 % 2:5 (1:3) 23.09. 16:00 -
Bosonohy - Svratka 40-0-60 % 0:3 (0:2) 23.09. 16:00 -
Kunštát - Mutěnice 100-0-0 % 2:0 (0:0) 24.09. 16:00 -
Ráječko - Boskovice 20-40-40 % 0:0 (0:0) 24.09. 16:00 -
Rajhradice - Bystrc 60-40-0 % 1:0 (0:0) 24.09. 16:00 -
Ratíškovice - Pohořelice 60-20-20 % 2:3 (1:0) 23.09. 16:00 -
Krumvíř - Rousínov 100-0-0 % 1:0 (0:0) 23.09. 16:00
-
Sparta Brno - Svratka 100-0-0 % 3:3 (2:2) 16.11. 17:30 -
Ráječko - Rajhradice 20-40-40 % 4:0 (2:0) 28.09. 14:00 -
Kunštát - Bystrc 80-20-0 % 0:2 (0:0) 28.09. 16:00 -
MS Brno - Rousínov 60-40-0 % 2:1 (2:0) 28.09. 10:30 -
Boskovice - Pohořelice 100-0-0 % 1:0 (0:0) 28.09. 16:00 -
Mutěnice - Kuřim 0-0-100 % 0:7 (0:4) 28.09. 16:00 -
Ratíškovice - Lednice 80-20-0 % 2:1 (1:1) 28.09. 16:00 -
Krumvíř - Bosonohy 100-0-0 % 5:3 (2:1) 28.09. 16:00
-
Kuřim - Bosonohy 100-0-0 % 4:1 (2:1) 01.10. 10:15 -
Svratka - Ratíškovice 67-33-0 % 1:3 (1:2) 30.09. 10:30 -
Sparta Brno - Kunštát 50-50-0 % 6:1 (4:1) 01.10. 10:30 -
Pohořelice - Ráječko 75-25-0 % 5:0 (3:0) 01.10. 14:30 -
Rousínov - Rajhradice 0-67-33 % 2:0 (1:0) 30.09. 10:15 -
Bystrc - Lednice 100-0-0 % 1:0 (0:0) 30.09. 15:30 -
Mutěnice - Krumvíř 0-0-100 % 1:1 (0:1) 01.10. 15:30 -
Boskovice - MS Brno 75-25-0 % 4:0 (0:0) 01.10. 15:30
-
MS Brno - Pohořelice 34-33-33 % 5:1 (1:1) 07.10. 15:30 -
Lednice - Rousínov 83-0-17 % 0:1 (0:0) 07.10. 15:30 -
Bosonohy - Bystrc 0-0-100 % 1:3 (0:1) 08.10. 15:30 -
Ráječko - Svratka 50-33-17 % 2:0 (1:0) 07.10. 15:30 -
Kunštát - Boskovice 33-50-17 % 1:1 (0:0) 08.10. 15:30 -
Mutěnice - Sparta Brno 17-17-66 % 1:2 (0:1) 08.10. 15:30 -
Ratíškovice - Kuřim 0-0-100 % 0:3 (0:1) 07.10. 15:30 -
Krumvíř - Rajhradice 83-17-0 % 2:0 (0:0) 07.10. 15:30
-
Kuřim - Ráječko 100-0-0 % 0:1 (0:0) 14.10. 09:45 -
Svratka - MS Brno 0-67-33 % 1:3 (0:2) 14.10. 10:30 -
Sparta Brno - Krumvíř 0-100-0 % 4:0 (1:0) 13.10. 16:00 -
Pohořelice - Kunštát 67-33-0 % 4:3 (2:1) 14.10. 10:30 -
Rousínov - Bosonohy 100-0-0 % 2:0 (2:0) 14.10. 10:15 -
Bystrc - Ratíškovice 0-100-0 % 3:0 (1:0) 14.10. 15:00 -
Rajhradice - Lednice 100-0-0 % 3:2 (2:0) 15.10. 15:00 -
Boskovice - Mutěnice 100-0-0 % 4:1 (1:1) 13.10. 18:30
-
Sparta Brno - Boskovice 78-22-0 % 1:3 (1:2) 22.10. 10:30 -
MS Brno - Kuřim 11-11-78 % 0:3 (0:1) 21.10. 15:00 -
Ráječko - Bystrc 67-22-11 % 3:1 (1:0) 21.10. 15:00 -
Kunštát - Svratka 78-11-11 % 1:0 (0:0) 22.10. 15:00 -
Bosonohy - Rajhradice 0-11-89 % 4:2 (2:2) 21.10. 15:00 -
Mutěnice - Pohořelice 45-11-44 % 2:1 (2:1) 22.10. 15:00 -
Krumvíř - Lednice 67-22-11 % 4:3 (2:1) 21.10. 15:00 -
Ratíškovice - Rousínov 89-0-11 % 0:3 (0:0) 21.10. 15:00
-
Kuřim - Kunštát 100-0-0 % 3:1 (0:1) 28.10. 10:15 -
Svratka - Mutěnice 100-0-0 % 2:0 (1:0) 28.10. 10:30 -
Pohořelice - Sparta Brno 25-0-75 % 0:1 (0:0) 28.10. 10:30 -
Lednice - Bosonohy 100-0-0 % 0:1 (0:0) 28.10. 14:00 -
Rousínov - Ráječko 50-25-25 % 2:1 (0:1) 28.10. 10:15 -
Bystrc - MS Brno 100-0-0 % 1:1 (1:1) 28.10. 14:00 -
Rajhradice - Ratíškovice 50-50-0 % 2:3 (1:1) 29.10. 14:00 -
Boskovice - Krumvíř 25-75-0 % 2:1 (1:1) 28.10. 14:00
-
Boskovice - Kuřim 25-25-50 % 3:1 (1:1) 03.11. 18:00 -
Sparta Brno - Bystrc 25-50-25 % 1:0 (0:0) 05.11. 10:30 -
Pohořelice - Svratka 75-0-25 % 2:1 (2:0) 04.11. 10:30 -
MS Brno - Lednice 75-0-25 % 1:3 (1:2) 15.11. 18:00 -
Ráječko - Bosonohy 100-0-0 % 4:1 (1:1) 05.11. 11:00 -
Kunštát - Rajhradice 50-50-0 % 1:1 (1:1) 05.11. 14:00 -
Ratíškovice - Krumvíř 25-0-75 % 4:2 (2:1) 04.11. 14:00 -
Mutěnice - Rousínov 25-0-75 % 1:4 (0:2) 04.11. 14:00
-
Kuřim - Sparta Brno 50-17-33 % 1:1 (1:1) 11.11. 10:15 -
Svratka - Boskovice 0-0-100 % 2:3 (2:2) 12.11. 10:30 -
Pohořelice - Krumvíř 66-17-17 % 4:3 (1:0) 11.11. 10:30 -
Lednice - Ráječko 17-33-50 % 1:4 (1:2) 11.11. 14:00 -
Bystrc - Mutěnice 100-0-0 % 1:2 (0:0) 11.11. 14:00 -
Rousínov - Kunštát 67-33-0 % 0:1 (0:0) 11.11. 14:00 -
Rajhradice - MS Brno 50-50-0 % 1:1 (0:0) 11.11. 10:30 -
Bosonohy - Ratíškovice 0-17-83 % 3:1 (3:0) 11.11. 14:00
-
Svratka - Krumvíř 11-56-33 % 3:4 (1:1) 16.03. 12:30 -
Ráječko - Ratíškovice 56-33-11 % 5:0 (4:0) 16.03. 15:00 -
MS Brno - Bosonohy 56-11-33 % 5:1 (1:1) 16.03. 15:00 -
Kunštát - Lednice 78-11-11 % 2:0 (1:0) 17.03. 15:00 -
Sparta Brno - Rousínov 38-49-13 % 1:2 (1:1) 15.03. 16:00 -
Boskovice - Bystrc 89-11-0 % 3:2 (1:1) 16.03. 15:00 -
Pohořelice - Kuřim 22-0-78 % 1:2 (1:0) 16.03. 10:30 -
Mutěnice - Rajhradice 67-22-11 % 3:3 (2:1) 17.03. 15:00
-
Kuřim - Svratka 100-0-0 % 2:0 (0:0) 23.03. 10:15 -
Rousínov - Boskovice 14-43-43 % 1:2 (0:0) 23.03. 15:00 -
Bystrc - Pohořelice 72-14-14 % 0:1 (0:0) 23.03. 15:00 -
Lednice - Mutěnice 71-0-29 % 1:1 (0:0) 23.03. 15:00 -
Bosonohy - Kunštát 14-14-72 % 0:0 (0:0) 23.03. 15:00 -
Rajhradice - Sparta Brno 25-13-62 % 1:2 (1:2) 24.03. 15:00 -
Ratíškovice - MS Brno 29-29-42 % 4:1 (1:1) 23.03. 15:00 -
Krumvíř - Ráječko 42-29-29 % 0:2 (0:1) 23.03. 15:00
-
Kuřim - Krumvíř 100-0-0 % 4:0 (1:0) 29.03. 10:15 -
Svratka - Bystrc 33-17-50 % 1:1 (0:0) 29.03. 10:30 -
MS Brno - Ráječko 20-40-40 % 0:1 (0:0) 29.03. 11:00 -
Kunštát - Ratíškovice 66-17-17 % 2:0 (1:0) 29.03. 15:30 -
Boskovice - Rajhradice 100-0-0 % 2:4 (0:1) 29.03. 15:30 -
Mutěnice - Bosonohy 80-20-0 % 1:0 (0:0) 29.03. 15:00 -
Sparta Brno - Lednice 100-0-0 % 3:2 (2:1) 29.03. 15:30 -
Pohořelice - Rousínov 80-20-0 % 2:1 (2:0) 30.03. 10:30
-
Bosonohy - Sparta Brno 13-13-74 % 1:0 (1:0) 06.04. 16:30 -
Bystrc - Kuřim 25-13-62 % 2:0 (0:0) 06.04. 16:30 -
Lednice - Boskovice 25-37-38 % 1:8 (0:3) 06.04. 16:30 -
Rousínov - Svratka 87-13-0 % 0:1 (0:0) 06.04. 16:30 -
Ráječko - Kunštát 25-37-38 % 4:2 (1:0) 07.04. 16:30 -
Krumvíř - MS Brno 62-25-13 % 5:2 (3:1) 06.04. 16:30 -
Rajhradice - Pohořelice 49-38-13 % 1:1 (1:0) 07.04. 16:30 -
Ratíškovice - Mutěnice 87-13-0 % 3:0 (3:0) 06.04. 16:30
-
Kuřim - Rousínov 78-11-11 % 2:0 (2:0) 13.04. 10:15 -
Svratka - Rajhradice 67-33-0 % 2:1 (2:1) 13.04. 10:30 -
Bystrc - Krumvíř 22-45-33 % 2:0 (1:0) 13.04. 16:30 -
Kunštát - MS Brno 89-11-0 % 1:2 (0:1) 14.04. 16:30 -
Sparta Brno - Ratíškovice 89-0-11 % 4:1 (2:1) 13.04. 16:30 -
Mutěnice - Ráječko 13-13-74 % 1:3 (1:0) 12.04. 17:30 -
Boskovice - Bosonohy 100-0-0 % 0:0 (0:0) 13.04. 10:30 -
Pohořelice - Lednice 89-11-0 % 2:3 (1:1) 13.04. 10:30
-
Bosonohy - Pohořelice 40-30-30 % 1:4 (1:2) 20.04. 16:30 -
MS Brno - Mutěnice 100-0-0 % 4:0 (3:0) 21.04. 16:30 -
Lednice - Svratka 40-10-50 % 1:0 (0:0) 20.04. 16:30 -
Rousínov - Bystrc 30-30-40 % 1:1 (0:0) 20.04. 16:30 -
Ráječko - Sparta Brno 40-20-40 % 0:1 (0:1) 21.04. 16:30 -
Ratíškovice - Boskovice 20-0-80 % 1:3 (1:2) 20.04. 16:30 -
Rajhradice - Kuřim 0-0-100 % 1:5 (0:2) 21.04. 16:30 -
Krumvíř - Kunštát 80-20-0 % 3:5 (1:2) 20.04. 16:30
-
Svratka - Bosonohy 78-22-0 % 1:2 (1:1) 27.04. 11:00 -
Rousínov - Krumvíř 67-33-0 % 2:0 (2:0) 27.04. 16:30 -
Bystrc - Rajhradice 78-22-0 % 0:0 (0:0) 27.04. 16:30 -
Kuřim - Lednice 89-0-11 % 1:0 (1:0) 27.04. 16:30 -
Boskovice - Ráječko 89-11-0 % 2:1 (1:1) 27.04. 16:30 -
Mutěnice - Kunštát 11-11-78 % 1:3 (0:3) 28.04. 16:30 -
Sparta Brno - MS Brno 89-0-11 % 4:0 (2:0) 27.04. 10:15 -
Pohořelice - Ratíškovice 100-0-0 % 4:1 (0:0) 27.04. 10:30
-
Kuřim - Mutěnice 100-0-0 % 2:1 (2:0) 01.05. 10:15 -
Rousínov - MS Brno 49-38-13 % 1:0 (1:0) 01.05. 17:00 -
Bystrc - Kunštát 38-49-13 % 0:4 (0:1) 01.05. 17:00 -
Lednice - Ratíškovice 87-0-13 % 6:1 (2:0) 01.05. 17:00 -
Svratka - Sparta Brno 0-0-100 % 3:4 (0:4) 01.05. 11:00 -
Bosonohy - Krumvíř 50-25-25 % 1:3 (0:2) 01.05. 17:00 -
Pohořelice - Boskovice 38-49-13 % 1:4 (1:0) 01.05. 10:30 -
Rajhradice - Ráječko 25-37-38 % 3:0 kont. 01.05. 14:00
-
Lednice - Bystrc 50-50-0 % 2:0 (0:0) 04.05. 17:00 -
MS Brno - Boskovice 25-0-75 % 0:2 (0:0) 04.05. 17:00 -
Bosonohy - Kuřim 0-0-100 % 0:7 (0:5) 05.05. 17:00 -
Kunštát - Sparta Brno 25-50-25 % 2:0 (2:0) 05.05. 17:00 -
Ráječko - Pohořelice 100-0-0 % 1:0 (1:0) 05.05. 17:00 -
Rajhradice - Rousínov 75-0-25 % 0:2 (0:0) 05.05. 17:00 -
Ratíškovice - Svratka 25-50-25 % 0:1 (0:1) 04.05. 17:00 -
Krumvíř - Mutěnice 100-0-0 % 4:1 (3:0) 04.05. 17:00
-
Kuřim - Ratíškovice 90-0-10 % 6:1 (4:1) 11.05. 10:15 -
Svratka - Ráječko 10-40-50 % 1:0 (0:0) 11.05. 11:00 -
Rousínov - Lednice 60-20-20 % 3:1 (2:1) 11.05. 10:00 -
Bystrc - Bosonohy 80-10-10 % 1:2 (0:2) 11.05. 17:00 -
Rajhradice - Krumvíř 30-50-20 % 1:5 (0:2) 12.05. 17:00 -
Sparta Brno - Mutěnice 100-0-0 % 6:0 (5:0) 10.05. 17:30 -
Boskovice - Kunštát 70-20-10 % 1:1 (1:1) 11.05. 17:00 -
Pohořelice - MS Brno 100-0-0 % 1:2 (0:0) 11.05. 10:30
-
Lednice - Rajhradice 67-22-11 % 4:0 (2:0) 18.05. 17:00 -
MS Brno - Svratka 56-33-11 % 0:1 (0:1) 18.05. 17:30 -
Bosonohy - Rousínov 33-0-67 % 3:2 (0:1) 18.05. 17:30 -
Ráječko - Kuřim 0-0-100 % 1:3 (1:2) 19.05. 17:30 -
Kunštát - Pohořelice 100-0-0 % 2:2 (1:1) 19.05. 17:00 -
Mutěnice - Boskovice 13-0-87 % 0:4 (0:2) 17.05. 18:00 -
Ratíškovice - Bystrc 56-33-11 % 5:3 (2:1) 18.05. 17:30 -
Krumvíř - Sparta Brno 33-22-45 % 1:5 (0:2) 18.05. 17:30
-
Kuřim - MS Brno 89-0-11 % 5:0 (2:0) 25.05. 10:15 -
Svratka - Kunštát 33-11-56 % 2:2 (2:0) 25.05. 11:00 -
Lednice - Krumvíř 45-33-22 % 1:0 (1:0) 24.05. 18:00 -
Bystrc - Ráječko 67-11-22 % 3:1 (1:1) 29.05. 18:00 -
Rousínov - Ratíškovice 78-0-22 % 10:2 (6:2) 25.05. 17:30 -
Rajhradice - Bosonohy 45-22-33 % 0:1 (0:0) 26.05. 17:30 -
Boskovice - Sparta Brno 78-11-11 % 2:3 (1:0) 25.05. 17:30 -
Pohořelice - Mutěnice 78-22-0 % 4:1 (2:0) 25.05. 10:30
-
Bosonohy - Lednice 34-33-33 % 1:0 (0:0) 01.06. 10:30 -
MS Brno - Bystrc 50-33-17 % 2:0 (1:0) 01.06. 17:30 -
Kunštát - Kuřim 17-0-83 % 1:2 (1:0) 02.06. 17:00 -
Ráječko - Rousínov 66-17-17 % 1:1 (0:1) 02.06. 17:30 -
Mutěnice - Svratka 50-0-50 % 0:2 (0:2) 01.06. 17:00 -
Sparta Brno - Pohořelice 83-0-17 % 4:0 (2:0) 01.06. 10:15 -
Ratíškovice - Rajhradice 66-17-17 % 1:0 (1:0) 01.06. 17:30 -
Krumvíř - Boskovice 17-17-66 % 1:4 (1:0) 01.06. 17:30
-
Kuřim - Boskovice 50-33-17 % 3:0 (1:0) 08.06. 10:15 -
Svratka - Pohořelice 83-0-17 % 1:1 (1:1) 08.06. 11:00 -
Lednice - MS Brno 67-0-33 % 3:0 (1:0) 08.06. 17:00 -
Bosonohy - Ráječko 50-50-0 % 1:2 (0:0) 08.06. 17:30 -
Bystrc - Sparta Brno 20-0-80 % 1:2 (1:2) 07.06. 18:00 -
Rousínov - Mutěnice 100-0-0 % 8:1 (5:1) 08.06. 13:00 -
Rajhradice - Kunštát 66-17-17 % 1:1 (0:0) 09.06. 17:30 -
Krumvíř - Ratíškovice 40-20-40 % 4:1 (3:0) 07.06. 17:30
-
MS Brno - Rajhradice 0-0-0 % 15.06. 17:30 -
Kunštát - Rousínov 0-0-0 % 15.06. 17:00 -
Ráječko - Lednice 0-0-0 % 15.06. 12:30 -
Krumvíř - Pohořelice 0-0-0 % 15.06. 16:30 -
Ratíškovice - Bosonohy 0-0-0 % 15.06. 17:30 -
Sparta Brno - Kuřim 0-0-0 % 14.06. 16:30 -
Mutěnice - Bystrc 0-0-0 % 13.06. 18:00 -
Boskovice - Svratka 0-0-0 % 14.06. 18:30
Rozhovory
- HISENSE Hráč kola DENIS KOREŇ: Určite to bude jeden z gólov, na ktorý budem dlho spomínať
- HISENSE Hráč kola MYKHAILO OROS: Už jsem si zvykl na dospělý fotbal
- HISENSE Hráč kola SEBASTIAN TOMAN: Byl jsem vždy tam, kde jsem měl být
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | FC Kuřim | 29 | 88:21 | 74 |
2 | FC Boskovice - Letovice | 29 | 75:34 | 63 |
3 | FC Sparta Brno | 29 | 69:33 | 62 |
4 | Tatran Rousínov | 29 | 58:33 | 48 |
5 | SK Olympia Ráječko | 29 | 49:39 | 45 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Jindřich Stehlík | 26 |
2 | Miloš Pokorný | 22 |
3 | Tomáš Bělehrádek | 21 |
4 | Ondřej Ullmann | 18 |
5 | Lukáš Obruča | 16 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Petr Florián | 106 | 45,9% | 0 |
2 | Ladislav Beran | 74 | 52,9% | 0 |
3 | Jiří Kubíček | 56 | 47,5% | 0 |
4 | Jiří Klik | 55 | 52,9% | 0 |
5 | Venca Likeš | 50 | 42,4% | 0 |
Nejnovější události
L. Beran 10:12 8.6.2024 Tip: výhra domácích Kuřim L. Beran 10:12 8.6.2024 Tip: výhra domácích Svratka L. Beran 10:12 8.6.2024 Tip: výhra domácích Bosonohy L. Beran 10:12 8.6.2024 Tip: výhra domácích Rousínov L. Beran 10:12 8.6.2024 Tip: výhra hostů Kunštát