23.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Havlíčkova Borová si zastřílela v derby

4

Do Borové dorazil odevzdaný tým St. Ranska, byla jen otázka, kolik domácí hráči vstřelí branek. Již první poločas napověděl, že utkání bude jen na jednu bránu. Zaskvěl se třemi brankami domácí P.Kučera, hosté za celý zápas nevystřelili ani jednou mezi tři tyče.

Do druhé půle domácí nasadili dorostence a výsledek se zastavil na skóre 8:0. Domácí chválí střelce Kučeru, u hostů byl nejlepším hráčem P. Novosad

TJ Sokol Havlíčkova Borová
Karel Tonar - trenér H.Borová: Zápas byl jednoznačný, hrálo se ve stylu přátelského utkání, naše hráče soupeř moc neprověřil.:

TJ Spartak Staré Ransko
Pavel Novosad - Staré Ransko: Těžké hodnotit, roky nemáme mládež, máme problém dát dohromady kádr, Borová nás přehrála ve všem, klobouk dolů soupeři, kterého hodnotím jako nejlepší tým soutěže.:

M. Beránek [-] - D. Klimeš [-] , R. Provazník [-] (72. J. Lipavský [-] ) , J. Janáček [-] (46. P. Veselý [-] ) , P. Kučera [-] , J. Veselý [-] (62. D. Hájek [-] ) , L. Kučera [-] , P. Neubauer [-] (46. L. Němec [-] ) , J. Fikar [-] , L. Luňáček [-] , D. Lupták [-] (62. M. Janáček [-] )

J. Žák [-] - Z. Zvolánek [-] , D. Holcman [-] (56. L. Culek [-] ) , R. Brychnáč [-] , L. Pečenka [-] , L. Mrštík [-] (56. J. Šulc [-] ) , J. Pátek [-] , V. Hudec [-] , M. Říha [-] , T. Maďar [-] , P. Novosad [-]

Hráči zápasu: P. Kučera .
Počet diváků: 90. Rozhodčí: BERÁNEK Jiří - ČEJKA Martin (N), HOLAS Stanislav (N).