24.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Rožná začala výborně, ale rezerva Bystřice předvedla skvělý obrat

14

Tahounem 24. kola byl zápas v Rožné, kde domácí přivítali rezervu z Bystřice nad Pernštejnem. Domácí začali výborně, ale ve druhém poločase Bystřice předvedla skvělý obrat.

Rožná vstřelila vedoucí gól

V prvním poločase oba týmy hrály převážně vyrovnaně. Domácí i hosté střídali lepší a slabší momenty. Přesto spokojenější mohli být domácí, protože ve 35. minutě Rožná otevřela skóré. Jaroslav Štěrba po dobré individuální akci poslal domácí do vedení. A tímto už také první poločas takhle skončil.

Rožná zvýšila náskok, ale hosté pak předvedli skvělý obrat

Ve druhém poločase Rožná začala trochu odpadat. Nicméně, v 63. minutě chyboval hostující brankář Matěj Vávra, této chyby dokázal využít Radek Švestka a domácí byli blízko k vítězství. Jenže pak domácí trochu polevili a viděli jsme nádherný obrat. V 67. minutě snížil na 1:2 z pohledu hostů Jan Rejzek a zavelel tak k obratu. Poté se hrdinou rezervy Bystřice stal Tomáš Samek. V 78. minutě tento hráč vyrovnal a v 83. minutě dal pro hosty na 3:2. Hosté po zbytek zápasu náskok udrželi a tak po skvělém obratu vyhráli 3:2, Rožná opět v závěru přišla o body už podruhé za sebou, pro ně velká škoda, vedli 2:0 a byli blízko pomstě za podzimní zápas, ale pak hosté předvedli comeback.

SK Rožná
Jiří Kroupa - hráč: "Další těžký zápas v řadě s kvalitním soupeřem. První poločas bych řekl že byla hra vyrovnaná, kdy oba týmy střídaly lepší a horší pasáže. Do kabin jsme šli za stavu 1:0 pro nás po dobré individualni akci J. Štěrby. Ve druhé polovině jsme bohužel začali trošku odpadat a i když se nám podařilo po chybě hostujícího gólmana ještě zvýšit na 2:0, tak Bystřice třemi góly zápas otočila. Takže pro nás druhá ztráta bodů v závěru v řadě. Asi se na koncovky zápasu budeme muset víc soustředit." Hráč zápasu : Jaroslav Štěrba