25.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2023-2024

Utkání v Kravařích nepoznalo vítěze

13

Napjaté utkání mezi dvěma kvalitními celky se odehrálo v neděli v Kravařích.

Červené karty na obou stranách a vyrovnání v samém závěru

Kravaře v minulém kole padly proti Háji ve Slezsku. Tentokrát před nimi stála možná ještě o něco těžší výzva v podobě prvního celku tabulky z Pusté Polomi. Už v 5. minutě se ukázala síla hostů, když Adam Dušek po rohovém kopu z velkého vápna překonal domácího brankáře Hudečka. Po přestávce svitla domácím naděje, když se po druhé žluté kartě nechal vyloučit hostujici Potůček. Deset minut před koncem se po brejku trefil domácí Ohřál a bylo zaděláno na divoký závěr zápasu. V 87. minutě zatáhl Kutty za záchrannou brzdu Kutty a viděl červenou kartu. Zapas nakonec skončil remízou 1:1 a Pustá Polom už má náskok pouze jednoho bodu na druhý Petřvald.