11.kolo, Středočeský | Nymburk | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Bobnice porazily béčko Milovic a přeskočily ho v tabulce

0

Bobnicím se doma daří a opět to dokázaly potvrdit. Výsledky 4:1, 3:2, 1:0, 3:0 a teď znovu 3:0. Naposledy porazily béčko Milovic a v tabulce jim díky tomu patří čtvrté místo. Naopak Milovice klesly v tabulce až na šestou pozici.

Jediný gól padl po hrubce obránce

V Bobnicích se nehrál ale příliš pohledný fotbal. Oběma týmům chyběli zkušení stopeři, a na jejich hře to bylo opravdu znát. Zatímco z lavičky domácích sledoval zápas zkušený Tomáš Zikmund, hostům zase chyběl dirigent Marcel Písařovič. Jako první zahrozily Milovice, když Koníček využil při výkopu brankáře Havelky zaváhání bobnických stoperů a poslal míč na Vajdíka, který šel díky tomu sám na bránu. Jeho pokus přelobovat brankáře Kovaříka sice vyšel, ovšem s Kovaříkem přeloboval i bránu. Ve 14. minutě pak mohli jít hosté do samostatného úniku, šanci však za cenu žluté karty uhasil Nešněra. Domácí tým několikrát zahrozil střelou Glase a potíže hostům dělal i František Červinka, kterého Milovičtí dokázali zastavit jen většinou za cenu faulu. Na druhé straně byla znát především dvojice Vlačiha, Grus. Na první gól čekali diváci do 31. minuty. A padnul celkem nečekaně. Obránce Klička minul při odkopu z pokutového území míč, toho se zmocnil Urbánek a pohodlně překonal Havelku.

Výhru pečetili Pavel a František Červinkové

Ani ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil. Místo fotbalu se hrála především nakopávaná, jen sem tam se občas podařilo zatáhnout záložníkům míč po straně. Druhý gól přidaly Bobnice v 66. minutě a opět si vybrali velkou dávku štěstí. Trestný kop Glase totiž Havelka vyrazil do strany a míč si doběhl Pavel Červinka, který z velmi ostrého úhlu trefil bránu Milovic podruhé. Za další čtyři minuty se z trestného kopu trefil František Červinka a v tu chvíli bylo s Milovickými zle. Jejich veškeré naděje definitivně utnulo vyloučení Gruse po druhé žluté kartě. Čestný gól pak mohl vstřelit i v deseti Vajdík, který však přihrávku Drahoráda téměř na malé vápno poslal trestuhodně nad bránu. Milovice měly ještě jednu šanci, ale dát gól v Bobnicích jim prostě souzeno nebylo.

Bobnice/Dvory
Tomáš Hurych (brankář): „Byla to holomajzna z obou stran a nám pomohl první gól, kdy jsme potrestali individuální chybu obránce. Nic moc fotbal se hrál i ve druhé půli. Dali jsme nechci říkat nahodný, ale prostě takový gól z úhlu, no a pak ještě třetí z trestňáku.“

AFK Milovice B
Tomáš Koníček (útočník): „Výsledek 0:3 je pro nás příliš krutý, neboť i my jsme si vytvořili minimálně tři vyložené šance, které jsme však bohužel proměnit nedokázali. Domácí tým nabudil gól po individuální chybě, pak přidal druhý hodně šťastný gól Pavel Červinka. Jediný normální byl tak Fandy Červinky z trestňáku na 3:0. Je fakt, že se hraje na góly a domácí dali tři, zatímco my žádný. Bylo opět vidět, že se neobejdeme bez stopera Marcela Písařoviče, jehož absence se na naší hře dost projevila. Čekal jsem i od Bobnic větší kvalitu a těšil se na Tomáše Zikmunda, s kterým by ta kvalita přišla. Ten však dle svých slov na lavičce šetřil síly na lídra tabulky Všechlapy a jejich snajpra Tomáše Hofmana. No tak uvidíme…“

J. Kovařík [-] - J. Nešněra [-] , M. Kordík [-] , P. Glas [-] , D. Dvořák [-] , M. Douša [-] , P. Červinka [-] , L. Řehák [-] (46. L. Fidrmuc [-] ) , J. Urbánek [-] , V. Šťastný [-] , F. Červinka [-]

J. Havelka [-] - P. Jarolím [-] , F. Klička [-] , D. Mergeš [-] , S. Vlačiha [-] - J. Grus [-] , O. Drahorád [-] , P. Kylar [-] , R. Vojtíšek [-] - T. Vajdík [-] , T. Koníček [-] -

ŽK: 14. J. Nešněra , 64. P. Červinka - 27. R. Vojtíšek , 52. D. Mergeš , 60. J. Grus . ČK: 76. J. Grus .
Místo: Bobnice. Počet diváků: 40. Rozhodčí: Salava Václav - SCHOVÁNEK Jiří (N), SUDEK Lukáš (N).