13.kolo, Liberecký | 1.B třída sk. A, 2015-2016

--

--

Roztokům se zápas nepovedl a prohrál s Hamry 2:1

0

Hamry na zaplněném stadionu překvapily Roztoky a vyhrály zaslouženě 2:1. Čímž Roztoky ztratily aspoň naději na přeskočení Držkova v konečném pořadí.

Opatrný začátek

Domácí byli v 1.poločase lepším týmem, ale na šance to bylo vyrovnané 3:3. Velké Hamry měly omlazený tým, který hlavně v 1.poločase předváděl dobrý kombinační fotbal. Branka do hostující sítě přišla, ale až v 42.minutě z kopačky Štěpána Zajíčka. Hamry mohly čekat na, to co udělá s výsledkem soupeř.

Hosté se zlepšili, ale k lepšímu výsledku to nevedlo

Ve druhém poločase chtěly Roztoky utkání otočit, ale zabrzdilo je vyloučení kapitána Davida Mečíře. Podařilo se jim již jenom snížit na 2:1. Domácí si, tak připsali velmi upracované 3 body, a jako bonus připravili Roztoky o možnou pozici vedoucího mužstva soutěže. Diváci, kterých přišlo přes 250 mohli, tak spokojeně odcházet do svých domovů s pocitem, že jejich tým by mohl hrát příští rok v popředí tabulky.

Sokol Roztoky
Stanislav Klápště (trenér Sokol Roztoky): Ve druhém poločase jsme se prosazovali více my, ale s proměňováním gólových příležitostí jsme měli problémy. David Mečíř navíc utkání nezvládl po psychické stránce.

FK Velké Hamry B
D. Průcha [-] - A. Kozák [-] , D. Dědek [-] , R. Vodrážka [-] , V. Veselý [-] , A. Halabak [-] , V. Prousek [-] , A. Landiga [-] , Š. Zajíček [-] , L. Prousek [-] , L. Morávek [-]

L. Dlabola [-] - P. Kupkár [-] (49. J. Tuláček [-] ) , J. Nýdrle [-] , D. Mikolášek [-] , D. David [-] , O. David [-] , J. Baytalon [-] , J. Illner [-] (68. J. Maďarčík [-] ) , J. Nýdrdle [-] , M. Hornig [-] (68. R. Fischer [-] ) , D. Mečíř [-]

ŽK: 50. D. Mečíř . ČK: 75. D. Mečíř .
Hráči zápasu: L. Dlabola , M. Hornig , D. David .
Místo: Tráva V. Hamry. Počet diváků: 80. Rozhodčí: Prinz Zbyněk - MAŇÁK Vlastimil, SMOLEŇÁK Petr.