3.kolo, Liberecký | 1.B třída sk. A, 2015-2016

--

--

Smržovka prohrála v Roztokách 2:0

0

Domácí rozhodli utkání, až ve 2 poločase, kdy vstřelili 2 branky během 5 minut a zasadili tím hostům tvrdý direkt.

Bez větších šancí

Aktéři tohoto zápasu do toho šli opatrně, a tak jsme na začátku hry neviděli žádnou velkou šanci. Ve hře byla mírná převaha Roztok, dvě brankové příležitosti P.Kupkára a J.Baytalona, kdy se nescházelo mnoho a mohl být jiný stav. V osobních soubojích však měli převahu hosté. První poločas toho moc nenabídl, a tak se diváci mohli těšit, co se stane v poločase druhém.

Produktivita hostů rozhodla utkání

Obraz hry se výrazně změnil ve prospěch hráčů Roztok. Domácí hráči získali převahu v osobních soubojích a lépe kombinovali. Vytvořili si několik brankových příležitostí (P.Kupkár, Jak.Nýdrdle, T.Honců, J.Baytalon, J.Kužel). Dvě z nich se podařilo domácím proměnit. V 56. minutě se prosadil Kupkár a v 70.minutě Jak. Nýdrle navyšoval na 2:0. Hosté si v závěru utkání vytvořili jednu příležitost, ale spolehlivý Dlabola v brance situaci vyřešil pádem pod nohy. I díky svéme brankáři, tak domáci vyhráli své utkání a připsali si 3 body.

Sokol Roztoky
Stanislav Klápště (trenér Sokol Roztoky): Zaslouženě jsme zvítězili po zlepšeném výkonu ve druhém poločase, kdy jsme převahu vyjádřili i gólově. O výsledek se výrazně zasloužila velmi dobrá obranná hra mužstva s brankařem Dlabolou.

L. Dlabola [-] - J. Baytalon [-] , T. Honců [-] , D. David [-] , P. Kupkár [-] (61. D. Mikolášek [-] ) , J. Nýdrdle [-] , O. David [-] , J. Kužel [-] (71. L. Kopáček [-] ) , J. Nýdrle [-] (77. R. Fischer [-] ) , M. Hornig [-] , D. Mečíř [-]

Smržovka
J. Macek [-] - T. Tokár [-] , L. Brož [-] , J. Klaus [-] (58. L. Červenka [-] ) , J. Hrabánek [-] (46. P. Nič [-] ) , P. Jelínek [-] , A. Brož [-] , Z. Vokuš [-] , P. Skála [-] , O. Sucharda [-] , J. Patočka [-]

ŽK: 20. J. Nýdrle , 90. J. Nýdrdle - 31. J. Hrabánek , 54. A. Brož , 65. P. Jelínek , 77. L. Brož , 85. J. Macek .
Hráči zápasu: M. Hornig , D. Mečíř .
Místo: Tráva. Počet diváků: 130. Rozhodčí: Maruška Radek - DYTRT Josef, RYMPLER Roman.