7.kolo, Ústecký | 1.A třída sk. B, 2015-2016

--

--

Dobroměřice si proti Podbořanům zastřílely

0

Čekala se bitva, místo toho hrál jen jeden tým. Dobroměřice domácí zasypaly pěti brankami a právem odjely s jasnou výhrou. Jen díky řadě neproměněných šancí hostů nebylo skóre zápasu vyšší.

Dobroměřice jednoznačně ve vedení

Ve 2.minutě před vápnem vystihl přihrávku dobroměřický Libor Maliňák, zatáhl míč do vápna, kde udělal kličku gólmanovi a z úhlu dával do prázdné bránky - 0:1. Ve 27.minutě Csonka zatáhl míč po levé straně, nacentroval a David Holeček z malého vápna skluzem zvyšoval již na 2:0 pro Dobroměřice. Běžela 31.minuta, kdy Šebek z levé strany centroval a hlavou Reh přidával třetí branku. Výsledkem 3:0 pro Dobroměřice skončil i první poločas, ve kterém hosté mohli vstřelit daleko více branek. Opakem jsou Podbořany, které si za prvních pětačtyřicet minut nevytvořily ani jednu šanci.

Podbořany zcela vyhořely

Druhý poločas začal úplně stejně. Dobroměřice měly na svých kopačkách stále míč, neustále dobývaly bránu Podbořan a pokud by utkání skončilo vyšším skóre, nikdo by se nemohl divit. Podbořany nepředvedly zhola nic a nepomohlo jim ani vystřídání, kterým zřejmě chtěly oživit hru. Dobroměřice ještě přidaly ve druhé půli dvě branky, kdy se jednou trefil v 67.minutě Přemysl Reh a pátou branku přidal v 72.minutě David Holeček.

FK Dobroměřice
Pavel Verner (manažer TJ Středohor Dobroměřice): Rozdíl dvou tříd určitě. Soupeř byl odevzdaný, my jsme měli tak sedmdesát minut balón stále na kopačkách. Pro nás určitě zasloužená výhra, avšak gólů mohlo padnout mnohem víc.

TJ Tatran Podbořany
V. Bláha [-] - J. Volf [-] , Z. Poborský [-] , D. Kalanin [-] , A. Hodek [-] , Z. Machyna [-] , M. Parpel [-] (35. M. Janoušek [-] ) , F. Kováč [-] , L. Sklenička [-] , M. Myška [-] , O. Vignát [-]

L. Pechar [-] - J. Plachý [-] , A. Šebek [-] , V. Kaleja [-] - F. Lazarik [-] (70. A. Chlouba [-] ) , L. Maliňák [-] , A. Rus [-] (78. L. Daniš [-] ) , P. Csonka [-] , T. Mistoler [-] (46. D. Miraj [-] ) - P. Reh [-] , D. Holeček [-]

ŽK: 38. M. Myška , 76. L. Sklenička .
Hráči zápasu: P. Reh .
Místo: Podbořany. Počet diváků: 150. Rozhodčí: Roháč Zdeněk - SUCHÁNEK Antonín, IPSER Michal.