16.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. C, 2015-2016

--

--

FOTO REPORTÁŽ: Ve šlágru vyhrál Jablunkov

0

Po deseti minutách hry napřáhl z hranice velkého čtverce Nieslanik a mladý brankář Egermajer jeho ránu nezkrotil. Náskok Spartaku měl ovšem jepičí život, hned po rozehrání vyrovnal Chwastek. Patnáct minut před koncem duelu odcentroval novopečený otec Lukáš Komár (jeho syn dostal jméno po tátovi) a Očadlík hlavou vsítil vítěznou branku. Posledním střelcem Jablunkova v letošní sezoně se stal kapitán Szotkowski, přesprintoval stopera a uzavřel na konečných 3:1.

text a foto zdroj: 1. FK Spartak Jablunkov-facebook

1. FK Spartak Jablunkov
Oskar Martynek (předseda klubu): Soupeř byl kvalitní, do šedesáté minuty to bylo vyrovnané, ale poté jsme už převzali otěže zápasu do svých rukou a dospěli k zaslouženému vítězství

V. Bruk [-] - M. Sikora [-] - T. Nieslaník [-] - J. Hudzieczek [-] (84. V. Buchta [-] ) , P. Hrazdílek [-] (77. M. Kluz [-] ) , R. Szotkowski [-] , M. Hudzieczek [-] , L. Michálek [-] (73. M. Kostka [-] ) , L. Komár [-] , T. Bulawa [-] , D. Očadlík [-]