18.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2015-2016

--

Studánka dostala další příděl a posunula se na poslední místo

25. J. Němec (p.) , 89. J. Němec - 15. J. Štefek , 22. A. Votruba , 36. S. Linhart , 44. R. Leitl , 75. M. Francúz , 77. S. Linhart , 82. P. Schaller
0

Trápící se Studánka nastoupila v domácím utkání proti Plesné, která se v posledních dvou kolech bodově chytla a získala pět bodů. Domácí Studánka je na jaře stále bez bodu a před domácím publikem to chtěli hráči konečně prolomit a nějaké body už konečně urvat.

První poločas byl v režii hostující Plesné

Plesná do Studánky zavítala jen s jedním hráčem na střídání, kterého ale nakonec ani nemusela střídat, neboť si hosté v poklidu hlídali celý zápas. Od prvních minut bylo na hřišti jedno mužstvo a to hostující Plesná, která rozvlnila domácí síť hned v 15. minutě, když se trefil Jaromír Štefek 0:1. O sedm minut později se trefil Aleš Votruba a bylo to už 0:2 pro hostující Plesnou. Domácím se podařilo ještě snížit, když se z pokutového kopu trefil Jan Němec, který snížil na 1:2. Hosté ale zvrat nedopustili a přidali další gól, když se trefil Sebastian Linhart 1:3. Do konce poločasu se skóre měnilo ještě jednou a to zásluhou Richarda Leitla, který zvyšoval na 1:4. Tenhle stav už se do poločasu nezměnil a tak hosté v poklidu vyhráli první půli 1:4.

Druhý poločas si Plesná pohlídala a přidala další tři zásahy

Ve druhém poločase se hra více přiostřila a domácí nechtěli dát kůži jen tak hladce, přišlo několik žlutých karet a postupem času přibývaly i další šance. Další gól přinesla 75. minuta, když se trefil hostující Marek Francůz a zvyšoval na 1:5. O dvě minuty později se podruhé v zápase trefil hostující Sebastian Linhart a bylo to 1:6. Domácí už marně pokukovali po světelné tabuli, kolik je ještě do konce, ale museli vydržet ještě patnáct minut. Další gól přidali hosté v 82. minutě, jeho autorem byl Petr Schaller 1:7. O konečnou tečku zápasu se postaral ale domácí hráč Jan Němec, který svým druhým gólem snížil na kosmetických 2:7. Studánka tak pokračuje v mizérii a touto prohrou se posunula na poslední místo.