16.kolo, Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor , 2015-2016

--

Dvorec odváží senzační tři body

30. J. Rojík (p.) , 89. J. Terč
0

Poslední Dvorec ukazuje svou jarní sílu a připisuje si další tři body. Ze tří zápasů má šest bodů a udělal tak velký krok za záchranou v soutěži.

První půli rozhodla penalta

Domácí Radkovice přivítaly na svém hřišti poslední tým tabulky Dvorec, který v jarní části předvádí lepší výkony, než tomu bylo v podzimní části. Od první minuty bylo jasné, kdo je v tabulce výše postavený a Radkovice vstoupily do zápasu aktivně. Po několika minutách se jim podařilo nastřelit břevno a po několika šancích byly pořád bez gólu. Postupem času se do hry začali dostávat i hosté, kteří se dočkali gólu ve 30. minutě, když měli výhodu nařízeného pokutového kopu, ke kterému se postavil Jan Rojík a bezpečně proměnil 0:1. Do konce poločasu už se hrstka fandů gólu nedočkala a šlo se do kabin za stavu 0:1 pro Dvorec.

Dvorec přidal další gól, který Radkovice zlomil

Ve druhém poločase už to bylo spíše mužstvo hostů, které začalo postupně ovládat hru. Když už se blížil konec zápasu, tak se domácí Radkovice hodně vytáhly a snažily se o vyrovnání, ale protože daly všechny síly do útoku, tak se hostům podařilo najít skulinku v obraně a navýšili skóre na 0:2, když se trefil Jakub Terč. Do konce zápasu už se nic nestalo a Dvorec mohl slavit zisk tří bodů. Hosté z Dvorce tak ukázali, že to se záchranou v soutěži myslím vážně.

TJ Slavoj Dvorec
Miroslav Dušek: „Domácím patřil začátek utkání, při kterém trefili břevno a pak jsme hru vyrovnali. Ve druhém poločase jsme byli lepším týmem a domácí jsme do žádných šancí nepustili. Jsem rád, že jsme utkání zvládli.“