HISENSE SESTAVA KOLA - 23.kolo Pražský | 1.A třída sk. B, 2023-2024

Datum kola: 21.04.2024

0

23. kolo je za námi a vy můžete znovu hlasovat o hráči kola! Ve 22. kole zvítězil poprvé na jaře jiný hráč, než hráč FK Řeporyje. Byl to Patrik Vytiska ze Slivence.

Kdo vyhraje v tomto kole? Bude to Lukáš Zilvar, který zařídil bod pro Uhelné Sklady v souboji s vedoucím týmem tabulky Spartakem Kbely? Nebo Leo Bužík, který si v utkání se Slovanem Bohnice připsal 1+3? Nebo střelec hattricku během 5 minut Jakub Sklenář? Nebo někdo jiný?

Hlasujte pro svého favorita do středečního poledne.

Vaše hlasy rozhodnou!

Brankář:

Filip Veselý - Střelcům Řeporyjí se tentokrát nepodařilo vstřelit ani jeden gól. On však vzadu podruhé za sebou udržel čisté konto.

Obrana:

Patrik Vytiska - vítěz minulého kola. Nyní byl v obraně a Slivenec vynuloval střelce Modřan. Navíc připsal asistenci.

Ondřej Suchan - řídil obranu Radotína a i díky jeho jistému výkonu Bohnice ani jednou neskórovaly.

Lukáš Kühnel - v obraně zahrál velmi dobře, připsal si asistenci, ale o poločase musel bohužel střídat. Kbely bez něj inkasovaly a jen remizovaly.

Záloha:

Oliver Šalanský - Přední Kopanina podlehla Aritmě 4:2. On byl jediný střelec svého týmu, když se dvakrát prosadil a prokazuje, že je nyní ve formě.

Vojtěch Musil - I když si v utkání s Přední Kopaninou nepřipsal branku, byl hodně aktivní a podal velmi pracovitý výkon.

Leo Bužík - znovu předvedl nadstandartní výkon. Jednu branku vstřelil a na další přihrál. Zejména nahrávka na pátý gól Radotína byla znamenitá.

Adam Jiri Bem - Raptors zvítězili 3:0, on byl u první branky. V sezóně se trefil poprvé a trenérem byl zaslouženě vybrán jako nejlepší hráč zápasu.

Dennis Nsingani - v utkání s Libuší byl velmi aktivní a připsal si vítěznou branku.

Útok:

Lukáš Zilvar - chytře si naběhl za obranu a vyrovnal v důležitém utkání s Kbely na 1:1. Měl i další příležitosti a byl velmi aktivní.

Jakub Sklenář - první poločas proseděl na střídačce. Do druhé nastoupil od začátku a poprvé se prosadil po 5 minutách na hřišti. Po dalších 5 minutách měl zkompletovaný hattrick.

Hlasovat pro hráče můžete od 22.04.2024 22:36 do 24.04.2024 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)