Pražský | 1.A třída sk. B

Reportáž

FOTO, OHLASEM: Uzih v brance Raptors čaroval a Kbely první šanci na to zajistit si postup do přeboru nevyužily

První šance na zajištění si postupu do přeboru. To sliboval dnešní zápas domácích Kbel, kam přijel druhý tým tabulky Raptors FC.

Očekávalo se velmi kvalitní utkání a i proto si cestu na kbelský stadion našlo 545 fanoušků. Pro porovnání na dnešní duel druhé ligy Táborska s Duklou přišlo 1025 fanoušků.

Kbely dělají pro fanoušky co mohou a je vidět, že lidé si i na nižší soutěže v Praze najdou čas a mají chuť se podívat na pěkný fotbal.

Reportáž

Souboj Uhelných Skladů a Přední Kopaniny sliboval zajímavý, kombinační fotbal plný branek. Přední Kopanina jich zatím v soutěži vstřelila nejvíce ze všech týmů. Za domácí zase střílí Martin Ondruš, který s Leem Bužíkem bojuje o titul krále střelců. Uhelné Sklady chtěly doma napravit vysokou porážku z Modřan a hlavně bodovat. Nebodovaly již dva zápasy za sebou. To Přední Kopanině se poslední dva zápasy povedly a ovládla je vždy s čistým kontem.

Celostátní článek

Hisense naděluje televizi jednomu z Hráčů kola! Hlasujte v sestavách kola pro vaše favority

19.05.2024 15:51 0

Fotbalunas.cz se spojil s gigantem v oblasti výroby elektroniky, společností Hisense. Ta se stala partnerem Sestav kola, každý z vítězných hráčů ze všech sestav kola tak postupuje do slosování o hodnotné ceny. Komu přibude doma nová smart TV Hisense z losování ze všech výherců sestav kola za měsíc březen a duben? Hisense je předním celosvětově působícím výrobcem inovativního sortimentu technologických produktů a světovou dvojkou v kategorii TV. Je také oficiálním partnerem blížícího se ME ve fotbale – UEFA EURO 2024.

Reportáž

VIDEO, FOTO: Zlíchov o svém vítězství nad Meteorem rozhodl již v prvním poločase

Meteor na jaře začal výborně, když v prvních dvou utkáních porazil Slivenec a následně i Cholupice. Bohužel poté si připsal vítězství jen s posledními Bohnicemi a jeden bod za remízu s Řeporyjemi. Tuto skutečnost chtěli domácí napravit v domácím utkání proti Zlíchovu, který si na jaře připsal 3 vítězství a 1 remízu a měl tak stejnou bilanci jako oni.

Reportáž

OHLASEM: Bužík po dvouzápasovám půstu opět skóroval, Řeporyjím vstřelil hattrick

Řeporyje v minulém kole doma nestačily na Kbely a tak si dnes, znovu v domácím prostředí před skvělými fanoušky chtěly spravit chuť s Radotínem. Ten rovněž nestačil na Kbely, ale v minulém utkání si náladu spravil s Libuší. Ve dvou zápasech po sobě již však neskóroval Bužík a toho určitě domácí obrana chtěla eliminovat i v tomto utkání.

To se jí však bohužel nepovedlo. Naopak všichni zkušení střelci domácích Karták, Rusyn nebo Graf mlčeli a tak to byl zápas Lea Bužíka, který se do sítě Řeporyjí trefil hned 3x a vrátil se do čela tabulky střelců.

Reportáž

Bohnice v minulém utkání sahaly po bodu s velmi silnými Raptors a na povedený výkon chtěly navázat i v domácím prostředí, kde přivítaly Modřany.

Ty jsou však na vítězné vlně a jejich střelci mají formu, jelikož do sítě Uhelných Skladů v minulém kole nasázeli 6 branek. Jejich forma se potvrdila i v tomtu utkání, kdy veterán v brance Jiří Klečka, musel ze své sítě lovit balon hned 9x.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 27.kolo Pražský | 1.A třída sk. B, 2023-2024

16.05.2024 21:10 55

V minulém kole měl Jiří Klečka, brankář Slovanu Bohnice 5 správných tipů. Jak úspěšný bude trenér Cholupic Aleš Burda a jak se povede vám?

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Rozhovor

Mé kličky raději nebudu komentovat, snižuje to trenérovi věk dožití, říká hráč 26. kola, 44 letý brankář Slovanu Bohnice

Pražský 16.05.2024 13:23 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 26. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Jiří Klečka, brankář Slovanu Bohnice. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Za záchranou fanouška spěchal vrtulník, jinde došlo k inzultaci sudího

15.05.2024 11:20 1

O víkendu byly předčasně ukončeny dva zápasy, každý z jiného důvodu...

NEJ VÍKENDU: Z osmnácti zápasů nezískali při skóre 12:145 ani bod. K vidění byl obrat z 5:1 na 5:8!

15.05.2024 08:53 0

Co zajímavého se o víkendu událo na fotbalové mapě České republiky? Máme za sebou další stovky a stovky zápasů, na fotbalunas.cz vám z těchto duelů servírujeme to nejzajímavější! Kdo je víkendovým králem střelců republiky a kde odcházeli hráči s ostudou?

Tipovačka na další kolo otevřena! Tak zkuste štěstí i vy!

15.05.2024 08:09 0

Co týden, to cena pro nejúspěšnějšího tipéra! Staňte se tipérém na fotbalunas.cz a odešlete v tiplize fotbalunas.cz bezchybný tiket. Chcete zvýšit svou šanci? Tak tipujte v co nejvíce soutěžích a znásob tak svou příležitost. Na cenu od Pivovarů Lobkowicz nebo od Telly se může těšit uživatel, který trefí všechny zápasy kola některé ze soutěží, od první ligy až po IV. třídy. V případě více bezchybných tipérů rozhodne o vítězi ceny los. Výherce vyhlásíme každý týden v článku na našem webu, proto sledujte pozorně fotbalunas.cz!

Brankářská legenda Tomáš Grigar se pomalu loučí s Teplicemi.

15.05.2024 08:07 0

V dresu Teplic odchytal skoro 400 soutěžních zápasů. Z toho ve 119 z nich za jeho záda nepustil jediný gól. Ve 41 letech se s klubem loučí legenda.

TOP FOTKY TÝDNE: Stříkeeeeej!

14.05.2024 20:23 0

Uplynulý víkend byl plný oslav. A i přes to, že šáňo teklo proudem, došlo i na pár vyhrocených situací a také úrazů.

SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 26.kolo Pražský | 1.A třída sk. B, 2023-2024

14.05.2024 09:29 0

26. kolo je minulostí a vy můžete znovu hlasovat o hráči kola! Ve 25. kole zvítězil brankář Raptors Michael Uzih.

Kdo vyhraje v tomto kole? Bude to veterán v brance Slovanu Bohnice Jiří Klečka nebo střelec hattricku Luboš Martinák nebo někdo jiný?

Hlasujte pro svého favorita do středečního poledne.

Vaše hlasy rozhodnou!

Reportáž

OHLASEM: Cholupice po emotivním závěru dohrávaly v devíti, dobře hrající Zlíchov i tak porazily 2:0

Zlíchov na domácím hřišti přivítal Cholupice. Utkání to bylo velmi zajímavé a domácí měli spoustu šancí. Výborně však za hosty zachytal Tomáš Hanslík, ze kterého domácí udělali hrdinu, jelikož neinkasoval ani jednou a udržel páté čisté konto v sezóně.

Za hosty se po půlhodině hry prosadil Štěpán Hrazdíra a poločas skončil vedením hostí 1:0.

Do statistik zápasu se rovněž zapsal Daniel France, který v 65. minutě obrdžel žlutou kartu. O 15 minut později navýšil vedení Cholupic na 2:0.

V poslední minutě však obdržel Daniel France druhou žlutou kartu a mohl jako první otestovat, jestli zlíchovský správce pustil ve sprchách teplou vodu. Vzápětí ho následoval s červenou kartou ještě Tomáš Moravec a Cholupice dohráli zápas v devíti hráčích.

Na 11. až 14. pozici jsou nyní týmy Meteoru, Cholupic, Zbraslavi a 1999 Praha srovnáni s 23 body na kontě.

Reportáž

V neděli v podvečer hostila Zbraslav Slivenec, který se pod novým trenérem zvednul, začal sbírat body a stoupat tabulkou vzhůru.

Utkání se pro Zbraslav vyvíjelo velmi dobře, když po půlhodině Sedláček zvyšoval z penalty svou druhou brankou v zápase na 2:0. Bohužel ihned poté snížil Vytiska a ve druhém poločase vyrovnal Adamík. 3 minuty před koncem Dávid Pankuch dvěma slepenými góly rozhodl o tom, že konečné skóre zápasu bude 4:2 ve prospěch Slivence, odvezli si hosté všechny 3 body a dotáhli se na Zbraslav v tabulce.

Vložte na pár kliknutí k zápasu fotky nebo reportáž!

12.05.2024 23:01 0

Na tři kliknutí máte možnost všechny informace, jako jsou fotky z utkání, sestřihy z youtube nebo reportáže, jednoduše sdílet s fanoušky fotbalu. A rovnou na tom nejsledovanějším místě, které amatérský fotbal má! A nezapomeňte, že můžete ohodnotit i výkony rozhodčího či jednotlivých hráčů.

Reportáž

Přední Kopanina, která se potýká s personálními problémy dnes přivítala jedenáctý Meteor, kterému se v posledních zápasech moc nedaří.

Po dnešním utkání tomu není jinak, Přední Kopanina zvítězila, 2x se v jejím dresu prosadil Štěpán Hájek a Kopanina zůstává na čtvrté pozici v tabulce.

Reportáž

Martinák dal hattrick během 11 minut a Uhelné Sklady v pozměněné sestavě nestačily na Modřany

Sobotní dopoledne nabídlo souboj sousedů z tabulky. Sedmé Modřany přivítaly na domácím hřišti šesté Uhelné Sklady.

Tento zápas přinesl zajímavý souboj a diváci viděli hodně branek. Modřany zvítězily a bodů mají nyní stejně jako Uhelné Sklady. Ty alespoň může těšit, že Martin Ondruš se prosadil 2x, má na svém kontě 28 branek a vrátil se do čela tabulky střelců před Lea Bužíka.

Reportáž

Libuš v utkání vedla, bohužel ve druhém poločase úřadoval Doležel a Radotín zvítězil

Radotín v minulém kole předvedl bojovný výkon na hřišti prvních Kbel, kde bohužel padl a tak si na svém domácím hřišti chtěl spravit chuť proti předposlední Libuši.

Vypadalo to jako jednoduchý úkol, ale Libuš šla do vedení jako první a Radotín vyrovnával až 7 minut před koncem prvního poločasu. Gólově tentokrát domácím nepomohl Leo Bužík, kterého tak v tabulce střelců předstihl Martin Ondruš, ale domácí to mrzet nemuselo. Nahradil ho dvougólový Doležel a Radotín zvítězil 5:1.

Reportáž

Aritma třemi góly v závěru utkání otočila ve svůj prospěch

14. celek tabulky 1999 Praha na umělé trávě pražského Motorletu přivítal třetí Aritmu. Souboj týmů s rozdílnými starostmi nabídl velmi zajímavý zápas, ve kterém Aritmě nevyšel konec prvního poločasu.

Ve druhém dějství se to však otočilo a závěr utkání nevyšel domácím, kteří o bod po kterém celé utkání sahali, přišli minutu před koncem.

Reportáž

Na jaře neporažené Řeporyje na svém hřišti přivítali na jaře rovněž dosud neporažené Kbely. Navíc Kbely mají šňůru neporaženosti mnohem delší a poslední prohra se datuje k podzimu, kdy to byly právě Řeporyje, které dokázaly Kbely porazit výsledkem 2:0.

Před znovu skvělou návštěvou se očekával parádní fotbal a domácí doufali, že sérii Kbel znovu utnou. To se však bohužel po dvou zásazích bratří Panýrků nestalo a Řeporyje poprvé na jaře nepřipsaly ani bod.

Kbely udělaly další důležitý krok do přeboru, kdy pro jeho zajištění, jim stačí v příštím kole porazit druhé Raptors.

Článek

Raptors dnes u Italského jezera Garda čeká semifinále Fenix Trophy

10.05.2024 11:50 0

Hráči Raptors ve středu zvládli utkání s posledními Bohnicemi, kdy o vítězství museli bojovat až do posledních minut.

Následně se přesunuli do Itálie, kde je již dnes čeká tým Enfield Town z anglické 6. ligy.

Podaří se jim postoupit do finále?

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 26.kolo Pražský | 1.A třída sk. B, 2023-2024

10.05.2024 10:59 46

V minulém kole Jan Pánek z Modřan uhodl 6 správných výsledků, jak se povede brankáři Slovanu Bohnice Jiřímu Klečkovi a jak se povede vám?

Reportáž

Sváteční utkání týmů z opačných koutů tabulky ovládli Raptors, ale s Bohnicemi to neměli snadné

V Den Vítězství přivítali druzí Raptors poslední Bohnice. Utkání hrané nikoliv o víkendu, ale ve středu nebylo pro Raptors vůbec jednoduché a Bohnice jim nic nedali zadarmo. Raptors mají nyní hodně nabitý program, jelikož kromě A třídy hraji i Fenix Cup, který v rozhovoru s hráčem kola popisoval Michael Richard James Houdek.

Ten se dnes celkem nepřekvapivě znovu prosadil, ale až v 96. minutě. Utkání totiž bylo vyrovnané až do poslední minuty, kdy o vítězství favorita rozhodl Justin Howe a i přes bojovný výkon si Bohnice neodvezly ze Zličína ani bod.

HVĚZDY V PRALESE: Moderátor Michal Hrdlička se blýskl hattrickem, Černý neudržel nervy

08.05.2024 17:59 0

Dříve bavili diváky na velkých stadionech v nejvyšších soutěžích. Nyní, po vrcholu kariéry, se dále udržují v kondici a na různých úrovních si stále chodí kopnout. Nebo jde o známé osobnosti, ať už hokejisty, zpěváky či moderátory. Několik desítek známých jmen na fotbalunas.cz sledujeme. Komu se nejvíce dařilo v minulém kole?

NEJ VÍKENDU: Debakly tentokrát stály za to! Padly dvacetigólové hranice

08.05.2024 17:08 0

Tipovat můžete úplně v každé soutěži. Tak ukažte svůj odhad i vy!

08.05.2024 16:44 0

HISENSE SESTAVA KOLA - 25.kolo Pražský | 1.A třída sk. B, 2023-2024

08.05.2024 15:34 0

25. kolo proběhlo a vy můžete znovu hlasovat o hráči kola! Ve 24. kole zvítězil střelec Raptors Michael Richard James Houdek.

Kdo vyhraje v tomto kole? Bude to brankář Raptors Uzih, který vynuloval střelce Uhelných Skladů nebo třeba Oliver Šalanský, který rozhodl utkání s Cholupicemi? Hlasujte pro svého favorita výjimečně až do čtvrteční desáté hodiny večerní. Vaše hlasy rozhodnou!

TOP FOTKY TÝDNE: Fotbal #jekruty

07.05.2024 20:39 0

Ti fanoušci! Ještě že je máme. Ovšem čím dál víc to vypadá, že se místo fotbalu chodí koukat na věčně debatující hráče s rozhodčími... Ale i to k tomu fotbalu patří.

V krátkém sledu se nedohrály dva zápasy kvůli vážným zraněním hráčů

07.05.2024 13:54 0

Bohužel, i takové věci fotbal přináší - zranění hráčů.

Reportáž

OHLASEM: Uhelné Sklady se nedokázaly ani jednou střelecky prosadit a nestačily na Raptors

Uhelné Sklady přivítaly na jaře neporažené Raptors a bohužel sen o tom, že budou na jaře prvním týmem, který je porazí se začal rozplývat od druhé minuty, kdy se prosadil kdo jiný než Michael Richar James Houdek. O 4 minuty později navýšil vedení Andrea Rizzi a do poločasu na 3:0 zvyšoval ještě  Justin Michael Howe.

Ve druhém poločase se prosadil ještě Andrés Lopez a Raptors zvítězili 4:0.

Útočníky Uhelných Skladů držel na uzdě svými dobrými zákroky brankář Raptors Michael Uzih.

Reportáž

Kbely potěšily fanoušky, uhlídaly Bužíka a ve šlágru 25. kola porazily Radotín

Nejočekávanější utkání 25. kola se odehrálo ve Kbelích, které před téměř třemi stovkami diváků přivítaly Radotín. Ten na jaře předvádí pěkný fotbal a zejména útočníkům Bužíkovi a Doleželovi se daří. V tomto zápase je však obránci Kbel uhlídali, nedovolili jim vstřelit ani jeden gól a když se za domácí prosadili bratři Panýrkové a jednou Lamin Dampha, Kbely zvítězily 3:0 a upevnily si Kbely prvenství na čele tabulky.

Reportáž

Zlíchov hrající bez vyloučeného Schulze na Slivenec nestačil a dostal 5 branek

Slivenec je po změně trenéra na dobré vlně a postupně stoupá tabulkou vzhůru. Nejinak tomu je však u Zlíchova, který rovněž v posledních kole hraje pěkný fotbal. Možná proto jsou také tyto dva týmy sousedi v tabulce a diváci si mohli slibovat pěknou podívanou.

Ta skutečně pěkná byla, protože diváci viděli 5 branek, jednu penaltu, krásný gól z 35 metrů a jednu červenou kartu.

Reportáž

OHLASEM: Aritma se dlouho nemohla prosadit, nakonec se Jakoubek trefil 2x a rozhodl o výhře Aritmy nad Zbraslaví

3. Aritma přivítala ve Vokovicích 12. Zbraslav a do utkání domácí vstoupili tradičně dobře, ale neproměňování šancí vedlo k tomu, že místo toho, aby domácí vedli větším gólovým rozdílem, neprosadili se v prvním poločase ani jednou a z Marka Mičkala v brance udělali hvězdu. Ve druhém poločase už se Mičkala povedlo překonat Ondřeji Jakoubkovi a Michalu Havlíčkovi. Hosté se však po standartce díky Janu Mandlíkovi dostali na dostřel jediné branky, avšak Ondřej Jakoubek 3 minuty před koncem svou druhou brankou v zápase definitivně rozhodl o výhře Aritmy.

Reportáž

V Cholupicích přišla parádní divácká návštěva, Šalanský však potěšil fanoušky Přední Kopaniny

Cholupice pod Alešem Burdou předvádí parádní výkony a zcela určitě si nezaslouží být až na čtrnácté příčce tabulky. Bohužel se jim nedaří proměňovat své šance a nejinak tomu bylo i v utkání proti Přední Kopanině. Nakonec to byl střídající Oliver Šalanský, který po 11 minutách na hřišti jedinou brankou v utkání rozhodl o tom, že všechny 3 body si přes celou Prahu odveze Přední Kopanina.

Reportáž

FOTO, VIDEO: 1999 Praha si po vysoké prohře na Radotíně zpravila chuť, když utkání s Libuší dokázala otočit na svou stranu

Libuš na jaře předvádí velmi pěkné výkony, ale bohužel většinou prohraje o jedinou branku nebo v utkání remizuje. Nejinak tomu bylo i v utkání 25. kola, kdy na svém hřišti přivítala tým 1999 Praha, který v minulém kole dostal 9 brankový příděl od Radotína. Utkání se pro Libuš vyvíjelo dobře, brzy vedla. Poté hráči 1999 vyrovnali a když vše spělo k remíze, tak chybu v rozehrávce domácích 5 minut před koncem potrestal Kačena.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 25.kolo Pražský | 1.A třída sk. B, 2023-2024

03.05.2024 20:19 47

Ve 24. kole měl Filip Veselý úzašných 6 správných tipů! Jak se povede Janu Pánkovi? A jak se povede Vám?

Rozhovor

Už třetí rok po sobě jedeme do Itálie hrát semifinále Fenix Cupu, říká nejlepší střelec Raptors FC a hráč 24. kola - 1.A třída sk. B, 2023-2024

Pražský 02.05.2024 19:24 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 24. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Michael Richard James Houdek, hráč Raptors FC.

Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

HVĚZDY V PRALESE: Marek Kincl v 51 letech přispěl gólem k výhře

30.04.2024 17:37 0

NEJ VÍKENDU: To tu ještě nebylo! V 19. minutě vedli 5:0, nakonec prohráli 5:6!

30.04.2024 17:21 0

Dokážete i vy správně natipovat celé kolo?

30.04.2024 16:57 0

TOP FOTKY TÝDNE: Chlapi, co myslíte, zvedne se ještě?

30.04.2024 16:18 0

Víkend utekl jako voda a kromě sluníčka byl také plný radosti, nadšení fanoušků, hlavně těch nejmenších, ale i zranění a dohadů s rozhodčími - no, nechceme radit, ale tyhle spory nikdy nedopadají dobře! A v případě, že jste ještě nikdy nebyli svědkem dokonalého vyklidnění na hřišti formou meditace, naše dnešní galerie by Vám neměla uniknout...

Reportáž

OHLASEM: Každý chvilku tahal pilku a přestřelka skončila remízou

Modřany na svém hřišti přivítali před zraky 250 diváků Sokol Cholupice. Favoritem byli domácí, nacházející se na sedmé příčce tabulky, avšak Cholupice na jaře předvádí velmi pěkné výkony a očekával se zajímavý zápas. Skutečně tomu tak bylo a fanoušci viděli celkem 6 branek, po třech na obou stranách a utkání tak přineslo remízu 3:3.

HISENSE SESTAVA KOLA - 24.kolo Pražský | 1.A třída sk. B, 2023-2024

29.04.2024 13:00 0

24. kolo je minulostí a vy můžete znovu hlasovat o hráči kola! Ve 23. kole zvítězil brankář FK Řeporyje Filip Veselý.

Kdo vyhraje v tomto kole? Bude to Lukáš Zilvar, který předvedl parádní gesto fair-play a odvolal penaltu nebo Leo Bužík, který vstřelil 4 branky nebo někdo jiný?

Reportáž

Slivenec se výhrou nad Modřany nakopl a nyní porazil i Kopaninu

Přední Kopanina má personální krizi a i proto v základní sestavě nastoupili od začátku dva dorostenci Smejkal a Bíro.

Slivenec naopak přijel do Kopaniny dobře naladěn po minulém vítězství 3:0 nad Modřany a chuť zvítězit byla na hráčích Slivence vidět. 2x se prosadil Adamík a obzvlášť jeho druhá trefa v zápase stála za to!