16.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2023-2024

--

--

--

--

Jednoznačné vítězství Strunkovic v Horní Vltavici okořenily dvě branky brankáře Kašpara

3. A. Kašpar (p.) , 22. S. Pelech , 49. J. Hálek , 58. M. Jílek , 84. M. Turek , 90. A. Kašpar (p.)
15

Posledním utkání šestnáctého kola okresní soutěže na Prachaticku se odehrálo v Horní Vltavici, kam zamířila strunkovická rezerva.

I brankář umí!

Utkání v Horní Vltavici přineslo jednoznačnou záležitost, která byla plně v režii hostujících Strunkovic. Ty se ujali vedení už po třech minutách, když nařízený pokutový kop proměnil brankář Adam Kašpar. Do poločasu stihli hosté překonat brankáře Wimberského ještě jednou a to ve 22. minutě zásluhou Stanislava Pelecha

Jakékoliv naděje domácích na bodový zisk vzaly za své hned na začátku druhého poločasu, kdy domácím uštědřil třetí ránu Jan Hálek. Gólový náskok hosté postupně navyšovali a v 58. minutě přidal čtvrtou branku Michal Jílek. V závěru utkání se přítomná třicítka fanoušků dočkala ještě dvou branek. Potupný pátý gól přidal hrající trenér Miroslav Turek a gólový účet utkání uzavřel symbolicky opět brankář Adam Kašpar, který proměnil druhý nařízený pokutový kop.

Výsledek 6:0 tak přinesl tři body zaslouženě hostujícím Strunkovicím, které nadále prohání první Dub.

TJ Blaník Strunkovice B
Miroslav Turek - trenér: Od začátku jsme měli zápas pod kontrolou, i když herně to od nás bylo občas až moc profesorské. Soupeře jsme ale do šancí nepouštěli, maximálně ke střelbě z věští vzdálenosti. Naopak na druhé straně jsme si vytvořili celkem dost šancí a je z toho vysoká výhra.

TJ Vltava Horní Vltavice
A. Wimberský [-] - M. Štěrba [-] , J. Štěrba [-] , P. Koloman [-] , P. Beran [-] , M. Dovín [-] , D. Tesař [-] , S. Horzov [-] , J. Bihari [-] , D. Skoba [-] , J. Fořt [-]

A. Kašpar [-] - J. Šulc [-] , R. Landgráf [-] , O. Kochma [-] , O. Jílek [-] , J. Hálek [-] , S. Pelech [-] , R. Žurek [-] , R. Kašpar [-] , M. Kašpar [-] , M. Jílek [-]

Hráči zápasu: A. Kašpar .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: Sýkora Pavol - DATSENKO Mykhailo, VOLDŘICH Karel (N).