17.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2023-2024

Svatá Maří vyloupila Borovou Ladu

13

Po porážce s rezervou Vlachova Březí zamířila Svatá Maří na Borovou Ladu.

Hosté za tři

O osudu utkání musel na Borové Ladě rozhodnout až druhý poločas, který se povedl hostujícím hráčům. Na první branku si muselo necelých sto diváků počkat až do 65. minuty, ve které poslal Svatou Maří do vedení Stanislav Trojan. Domácí se sice pokusili s vývojem utkání něco udělat, branky však padaly pouze na druhé straně. Pojistku na hostující vítězství přidal v 74. minutě Filip Potůček, který navíc o jedenáct minut později překonal brankáře Hrazánka i podruhé. Svatá Maří tak nakonec zvítězila poměrem 3:0 a připsala si tak velmi důležité body v boji o top čtyřku. Naopak Hraničáři z Borové Lady zapsali třetí porážku v řadě.

TJ Hraničář Borová Lada
I. Hrazánek [-] - R. Kudýn [-] , R. Kudýn [-] , J. Čech [-] , M. Horejš [-] , A. Nahodil [-] , S. Mach [-] , L. Voldřich [-] , L. Lebeda [-] , M. Szabo [-] , M. Brož [-]

SK Svatá Maří Magdaléna
F. Topka [-] - T. Hošek [-] , V. Vondrášek [-] , M. Řežáb [-] , P. Sýs [-] , S. Trojan [-] , F. Potůček [-] , V. Topka [-] , B. Sanchyk [-] , T. Hubáček [-] , V. Důra [-]

Hráči zápasu: F. Potůček .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: Sýkora Pavol - MIKO Ladislav (N), HUŠEK Jaroslav (N).