17.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2023-2024

--

Lažiště si poradilo s Dubem

30. S. Toušek , 45. J. Hrbek , 51. L. Pecka (p.) , 61. M. Zelený (p.) , 64. J. Hrbek , 66. J. Hrbek , 82. L. Pecka - 12. M. Kadlec
13

Sobotní zápas v Lažišti přinesl parádní podívanou v domácím podání, proti které hledal Dub jen těžko protiofenzivu.

Sedm kulí jako v Sarajevu

Úvodní branku sice zásluhou Martina Kadlece vstřelili hosté z Dubu, po zbytek utkání se však prosazovali pouze domácí. Lažiště navíc do konce poločasu nepříznivý stav utkání otočilo, když se po půl hodině prosadil Stanislav Toušek a následně v samotném závěru poločasu překonal brankáře Nováka zkušený Jan Hrbek.

Začátek druhého poločasu ozvláštnily penaltové momenty, kdy nejprve v 51. minutě proměnil pokutový kop Luboš Pecka a následně druhý nařízený kop proti Dubu proměnil i nejlepší střelec týmu, Marcel Zelený. Dub nevěděl, kam dřív skočit a nepopulárního bůra uzavřel v 64. minutě svojí druhou brankou Jan Hrbek, který navíc o dvě minuty později dokonal hattrick. Gólový účet zápasu následně uzavřel v 82. minutě svým druhým gólem Luboš Pecka.

Dub tak v Lažišti padl vysokým debaklem 1:7, který vrátil domácí zpět na čtvrtou pozici v tabulce.