17.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2023-2024

--

Kunžak nasázel béčku Třebětic šest branek

44. F. Fáber , 65. F. Fáber , 75. F. Fáber , 77. F. Fáber , 89. F. Vilímek , 90. Y. Sulimenko (p.)
22

Fotbalisté Kunžaku v 17. kole Okresního přeboru porazili béčko Třebětic v poměru 6:0. K vysoké výhře nasměroval domácí celek útočník František Fáber, který vstřelil čtyři branky. Po něm se ještě prosadili Filip Vílímek a Yurii Sulimenko. Celek z Kunžaku po týdenní pauze opět naplno bodoval, třebětické béčko naopak nenavázalo na domácí výhru.

FK Sokol Třebětice B
Marek Kelbler (jhráč): V neděli nás čekal venkovní zápas v Kunžaku, chtěli jsme na soupeře vlétnout a brzy dát první gól. Dostali jsme se do pár slibných šancí, ale zůstali neproměněny. Soupeř měl také několik šancí a až jednu před poločasem dokázal proměnit. Druhý poločas nebyl z naší strany vůbec dobrý, domácím jsme další branky prakticky věnovaly. Pro nás krutý výsledek.