16.kolo, Moravskoslezský | Frýdek-Místek | Okresní přebor, 2023-2024

Metylovice si poradily s Chlebovicemi

2. D. Kopec , 6. D. Kopec , 11. L. Halata , 38. S. Brož , 81. V. Šimek - 35. A. Syřinek , 58. M. Čagan , 67. M. Čagan
14

Metylovice se po brankách hostů málem strachovaly o výsledek.

První poločas nenechal nikoho na pochybách kdo by měl být pánem na hřišti. Metylovice se do hostů opřely zostra a tak si mohli domácí fanoušci zakřičet gól již ve druhé minutě po zásahu Dominika Kopce, který hnedc za 4 minuty přidal i druhou branku domácích. V 11. minutě se do míče opřel lukáš Halata a domácí šli do tříbrankového trháku. Na kontaktní branku hostujícího Adama Syřinka v 35. minutě ještě do konce půle odpověděl Samuel Brož a vrátil domácím třígólový náskok.

Po změně stran uspokojení domácí viditelně polevili, čehož využili hosté Markem Čaganem, který dvěma brankami v krátkém časovém sledu snížil na rozdíl jediné branky. Domácí však drama nepřipustili, když pojistkou na konečných 5:3 odmítnul drama metylovický Viktor Šimek.

SK Metylovice
Pavol Zeleňák, vedoucí družstva: První půle jasně v naší režii a po změně stran jsme polevili, málem se nám to nevyplatilo. Za předvedenou hru v první půli mohu chlapce pochválit.

F. Hradečný [-] - V. Velička [-] , L. Volný [-] , D. Kulštejn [-] , M. Bílek [-] , F. Závodný [-] , D. Foltýn [-] , D. Kopec [-] , S. Brož [-] , L. Halata [-] , M. Trybula [-]