Obrazem: Domažlice otočily pohárový zápas s Klatovy

0

Ač se domácí fotbalisté dostali do vedení už ve čtvrté minutě, Jiskra dokázala utkání zvrátit a po čtyřech vstřelených brankách jasně zvítězila. Klatovským zlomily vaz dva slepené góly na 1:3 a 1:4, které hosté napasovali do dvou minut.

SK Klatovy 1898 – TJ Jiskra Domažlice 1:4 (1:1)

Branky: 4. Pavlovič – 20. Kropáček, 50. Braun, 65. Došlý (pen.), 67. Blažek

Sestava Klatov: Rojík – Marek, Cibulka, Tříska, Krásný, Pavlovič, Janda, Vojtko, Diviš, Szedmák, Lukeš

Náhradníci: Sklenář, Kapusta, Aizner, Sojka, Urs

Sestava Domažlic: Brych – Hrubý, Hájovský, Bauer, Chocholoušek, Mužík, Braun, Blažek, Boček, Došlý, Kropáček

Náhradníci: Švihořík, Hejda, Teršl, Mlynařík

Rozhodčí: Hányš – Tvrdík, Melničuk