NEJ PODZIMU: Jaké byly největší debakly podzimu a kolik branek za zápas bylo maximem?

0

Jedině na fotbalunas.cz jste mohli po každém hracím kole sledovat v průběhu celého fotbalového podzimu ty nejzajímavější statistiky. Přinášíme souhrn za podzimní část sezóny 2023/24!

TOP 5 DEBAKLŮ PODZIMU:

1.  24:0 FC Čechie Uhříněves B - AFK Slavia Malešice (I.B třída Praha)

2.  22:0 TJ Sokol Koblov - Jiskra MCHZ Ostrava Hrušov, 6.kolo, Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor

3. – 5.  20:0 FK Jeseník B - TJ Vidnava, 9.kolo, Olomoucký | Jeseník | Okresní přebor

3. – 5.  0:20 TJ Sokol Hořiněves - FC Slavia Hradec Králové C (III. třída Hradec Králové)

3. – 5.  20:1 TJ Zetor Tisová - TJ Hraničář Částkov, 7.kolo, Plzeňský | Tachov | Okresní přebor

NEJVÍCE BRANEK STŘELCE V JEDNOM ZÁPASE - 10

David Macura se desetkrát trefil při výhře Jeseníku B s Vidnavou, na podzim dal celkem 39 gólů!

NEJVÍCE KARET V ZÁPASE

- Slovan Frýdlant se utkal se Skalicí u České Lípy, kde sudí v krajském přeboru rozdal v zápase sedmnáct karet (3 červené a 14 žlutých).

FK Vysoká - SK Labský Kostelec, 13.kolo, Středočeský | Mělník | Okresní přebor - Rozhodčí v tomto duelu rozdal 13 žlutých a 3 červené karty!

5 ČERVENÝCH KARET

FC Nemyslovice - FK Krnsko B, 1.kolo, Středočeský | Mladá Boleslav | IV. třída

Poříčany B - AFK Sokol Semice B, 5.kolo, Středočeský | Nymburk | III. třída sk. A

Stružnice - Sokol Horní Police (OP Česká Lípa) - Aby si jeden tým odnesl ze zápasu pět červených karet a kvůli tomu musel být zápas pro nedostatečný počet hráčů ukončen, to už český fotbal dlouho nepamatuje. Nicméně zápas domácí Stružnice proti Sokolu Horní Police v českolipském okresním přeboru takový osud měl.

PŘESTŘELKY PODZIMU

8:9 Mikulášovice - D. Habartice (OP Děčín) - Tak tahle přestřelka stála za to! Domácí předvedli mocný finiš, ale na body to nestačilo.

9:7 FK Nová Role - TJ Vojkovice nad Ohří

Po půli byl stav 4:3, brankostroj na obou stranách se nezastavil ani po přestávce. Domácí o své výhře rozhodli góly z 88. a 90. minuty.

10:6 TJ ABC Braník B - SC Olympia Radotín B, 4.kolo, Pražský | 1.B třída sk. A

8:7 TJ Start Dešenice - TJ Sokol Vrhaveč B, 8.kolo, Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A

9:6 Baník Březenecká Chomutov - SK Strupčice, 7.kolo, Ústecký | Chomutov | Okresní přebor sk. B

9:6 FK Bohemia Světlá nad Sázavou C - TJ Sokol Leština B, 1.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B

5:9 TJ Vážany nad Litavou - SK Slavkov u Brna B, 4.kolo, Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. B

Za stavu 5:5 si vzal slovo Karel Kachlíř a čtyřmi góly otočil skóre ve prospěch Slavkova B.

STÍHACÍ JÍZDY A OBRATY PODZIMU

8:6 FK Libodřice B - Tismice, 6.kolo, Středočeský | Kolín | IV. třída sk. B

Domácí předvedli velký finiš, trefili se v 84., 87. a 90. minutě, díky tomu zvítězili.

5:5 - FK Olympie Týn nad Vltavou B - FC Nové Hodějovice, 13.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A - Týnská rezerva si tenhle mač za rámeček nedala. Nad Hodějovicemi totiž vedla ve 40. minutě už o pět branek. Hodějovice se ale nevzdaly, gólem do šatny snížily na 1:5. Druhý poločas patřil hostům, v 90. minutě vybojovali konečnou remízu 5:5.

7:6Velemín - Třebenice, 1.kolo, Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. A

Parádní finiš Velemína. Ještě 25 minut před koncem ztrácel tři branky a prohrával 3:6. V poslední desetiminutovce ale předvedl skvostný obrat, domácí skórovali v 83., 85. a 89. minutě a body tak zůstaly ve Velemíně!

4:4 - TJ Blaník Strunkovice B - SK Svatá Maří Magdaléna – Domácí vedli 4:0, ale od 67. minuty přišel výpadek. Během 17 minut Maří Magdaléna srovnala na 4:4. „Pro mě nepochopitelné, co jsme předvedli,“ kroutil po zápase očima trenér Strunkovic.

NÁVŠTĚVY PODZIMU

924 diváků

Podle údaje zavedeného do zápisu vidělo zápas Spartaku Police a Rychnova nad Kněžnou téměř tisíc fanoušků! Ze zápasu máme reportáž i fotky. Rekordní návštěvu si pochvalovali zástupci obou klubů.

862 diváků

Divizní duel mezi Humpolcem a Speřicemi přilákal téměř devět stovek fanoušků! "Spousta diváků, skvělá atmosféra, nám to ale bohužel svazovalo nohy," sdělil kouč domácích v hodnocení zápasu

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.