Hráčem 7. kola, III. třída sk. B Mladá Boleslav, se stává...

Datum kola: 04.10.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Jan Vávra

31%

Jan Vávra - Zaskakující gólman za Matyáska podal proti Ledcům skvělý výkon, chytil penaltu, předvedl několik dalších velmi dobrých zákroků a tak hlavně díky němu nakonec Struhy braly alespoň bod. Ocenění hráče kola mu náleží díky 31% všech hlasů.

2. Václav Vízek 16%
3. Anton Kovanič 15%

0

2. místo: Václav Vízek (FK Krnsko) - Útočník Krnska měl lví podíl na vysoké výhře Krnska. To sice nezačalo vůbec dobře a po čtyřech minutách již prohrávalo 0:2, pak ale začal řádit Vízek a jeho gólový účet se zastavil na čísle čtyři.

3. místo: Anton Kovanič (SK Ledce) - Svou brankou otevřel skóre utkání v zajímavém zápase ve Struhách. Už v 5. minutě se radoval z gólu, Ledce ale vedení neudržely a zápas nakonec skončil remízou 2:2.