Hráčem 12. kola, Krajský přebor , se stává...

Datum kola: 24.10.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Jiří Kučera

39%

Nejvíce ve dvanáctém kole naděloval Chlumec, který porazil Provodov 1:6. Výrazně se do zápasových statistik zapsal chlumecký útočník Jiří Kučera, který si hokejovou hantýrkou připsal tři kanadské body - na jednu branku přihrával spoluhráči Bráborcovi a dvakrát sám úspěšně zakončoval.

2. Vojtěch Pražák 31%
3. Martin Punar 23%

0

Aktivní hrou se v zápase s Kostelcem předvedl náchodský Martin Punar. Obránce Náchodu v zápase rozdával nápadité přihrávky a několikrát se dostal i do zakončení. Branku sice Martin Punar nevstřelil, přesto se podílel na výhře svého týmu 0:2.

Krajní záložník Vysoké Vojtěch Pražák vstřelil v 32. minutě první branku zápasu. Vysoká se ve druhém poločase dostala do několika dalších šancí, nidko, včetně aktivního Vojtěcha Pražáka, však další gól nepřidal. Vysoká si tak z Broumova odvezla hubené vítězství 0:1.