Hráčem 22. kola, Okresní přebor Nymburk, se stává...

Datum kola: 21.05.2016

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Jan Krátký

33%

Se třetinou všech hlasů těsně vítězí Jan Krátký. Milovický hráč taktéž zkompletoval hattrick a to při vítězství 7:0 nad Hrubým Jeseníkem. Poslední gól vsítil v 79. minutě, kdy nejprve neproměnil pokutový kop, ale následně si poradil s dorážkou.
Rozhovor s hráčem kola vám přineseme v pátek.

2. Ondřej Vaňura 30%
3. Petr Novotný 22%

0

Hlasování o nejlepšího hráče 22. kola Okresního přeboru Nymburk je již uzavřeno, přejděme tedy k výsledům.
Na třetí příčce se s 22% hlasů umístil Petr Novotný, jehož Městec Králové i přes obrovský počet tutovek prohrál v Přerově 2:1. I přes ztrátu tří bodů zazářil na postu stopera právě Novotný, který v defenzivě předvádí stabilně jisté výkony hodné pochval.
Díky 30% hlasů se na střívrné pozici objevuje Ondřej Vaňura, střelec jednoho ze tří podivuhodných hattricků v tomto kole.  Běrunický střelec jím sesadil Kostelní Lhotu z čela tabulky. Ve 43. minutě otevřel skóre a když soupeř v 67. minutě zápas otočil, Vaňura strhl svými góly ze 70. a 73. minuty tři body nazpět do Běrunic, které zvítězily 3:2.