Hráčem 1. kola, III. třída sk. A Nymburk, se stává...

Datum kola: 22.08.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Lukáš Novák

49%

Teprve šestnáctiletý obránce Lukáš Novák je odchovancem Stratova. V minulosti byl na hostování v sousední Ostré, nebo třeba v Kostomlatech nad Labem. Letos si vůbec poprvé vyzkoušel hrát za áčko Stratova a hned v prvním utkání z toho byla nominace do jedenáctky kola a následně celkové vítězství.

2. Martin Houdek 26%
3. Tomáš Filipčík 7%

0

Hráčem prvního kola III. třídy skupiny A se stal Lukáš Novák (16) ze Stratova, který na domácím hřišti remizoval 2:2 s celkem Kounic. „Na to, že je takhle mladý, tak to odehrál s přehledem a neudělal žádnou chybu,“ chválil ho po zápase zkušenější spoluhráč Michal Kubín. Věkem ještě dorostenec od vás dostal dohromady téměř polovinu všech hlasů. Přesněji 49 procent. Druhý v pořadí skončil milovický brankář Martin Houdek (40). Ten chytal za béčko po dlouhé době a týmu pomohl k výhře 3:1 v Krchlebech. Zvláště pak v 70. minutě, kdy vychytal stoprocentní šanci Krchleb, které mohly jít do vedení na 2:1. Místo toho se za pár vteřin po brejku ujaly vedení Milovice. Zkušený gólman od vás dostal 26% hlasů. Třetí v pořadí skončil Tomáš Filipčík (24) ze Dvorů. Ten se stal hrdinou zápasu ve Všechlapech, které o něj měly ještě pár dní před výkopem zájem. Jeho tým prohrával 0:1, ale právě Filipčík dvěma góly ve druhé půli otočil skóre.

Sledujte náš web www.fotbalunas.cz i v dalších dnech. Během čtvrtka si můžete přečíst tipy experta kola a na pátek připravujeme rozhovor právě s nejlepším hráčem prvního kola Lukášem Novákem.