Hráčem 6. kola, Okresní přebor Rychnov, se stává...

Datum kola: 12.09.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Pavel Šponar

70%

Třiadvacetiletý záložník Pavel Šponar patří v úvodu sezony k nejlepším hráčům svého mužstva i celé soutěže. Za Vamberk vstřelil v prvních šesti kolech hned šest branek, České Meziříčí dokonce zničil hattrickem. Důležitou roli však sehrál i v nedělním utkání na půdě Přepych, kde v 53. minutě vsítil vyrovnávací branku a zavelel k obratu. Vamberk nakonec zvítězil 5:2 a v tabulce okupuje druhou příčku za suverénní Lukavicí. Na hřišti byl pro svůj tým velmi platný také druhý muž hlasování, deštenský záložník Jan Ježek, který v zápase se Slatinou skóroval už po dvou minutách na hřišti. Svým zásahem navíc zajistil domácímu celku vedení, jež nakonec vedlo k přesvědčivé výhře 4:1. Výborným výkonem se již tradičně prezentoval záložník Miroslav Cvejn nastupující v dresu Lukavice. Díky dvěma brankám v zápase s Českým Meziříčím si vysloužil v anketě o nejlepšího hráče kola třetí místo. Lukavice s jeho gólovým příspěvkem zvítězila vysoko 6:0.

2. Jan Ježek 20%
3. Martin Cit 5%

0

Nejlepším hráčem 6. kola okresního přeboru se podle hlasování fanoušků stal vamberecký Pavel Šponar, který svou brankou výrazně pomohl k vítězství nad Přepychami. Trefou z úvodu druhé půle navíc vylepšil vlastní střeleckou bilanci v tomto ročníku na šest gólů.