Hráčem 7. kola, Krajský přebor , se stává...

Datum kola: 20.09.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Jaroslav Jelínek

32%

Nejlepším hráčem uplynulého kola se stal obránce Vysoké Jaroslav Jelínek. Vysoká měla sice v zápase proti Rychnovu dlouhou dobu územní převahu, branku se jí ale vstřelit nedařilo. Až ve druhém poločase nasměrovali Vysokou k výhře její obránci. V 51. minutě se na zadní tyči rychnovské branky zjevil právě Jaroslav Jelínek, který dokázal přetažený centr nasměrovat do domácí sítě. Na Jelínkův zásah dokázal navázat jeho parťák z obrany Martin Ptáček, a Vysoká si tak připsala výhru 0:2.

2. Petr Klapal 29%
3. Jan Moník 21%

0

Na druhém místě našeho hlasování se umístil kostelecký Petr Klapal. Kostelec nad Orlicí o víkendu hostil tým Jičína. Byl to právě Petr Klapal, kdo dokázal v prvním poloače poslat domácí do vedení. Kostelecký záložník využil chyby obránce Jičína a střelou do pravého horního rohu otevřel skóre zápasu. Ve druhé půli se sice Jičínu podařilo vyrovnat z pokutového kopu, slovo si ale vzal opět Petr Klapal, který hlavičkou přeloboval gólamana hostí, a rozhodl tak o výhře Kostelce 2:1.

Třetí místo obsadil gólman hradecké Slavie Jan Moník. Ten sice v minulém kole dostal červenou kartu za faul na unikajícího hráče Jičína, Disciplinární komise jej ale omilostnila, a Moník proto mohl zasáhnout do zápasu proti Dobrušce. Jan Moník byl důležitou protizbraní na útočníka Dobrušky Aleše Haška, a i díky němu se tak Slavia mohla radovat z výhry 3:1.