Krucký Dušan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Trutnov B - Bělohrad 4:2 (2:1) 16.11. 16:00 -
Třebechovice - Lokomotiva 4:2 (0:0) 26.10. 14:30 -
Třemešná - D. Králové B 3:2 (1:2) 12.10. 15:30 -
V.Poříčí - Trutnov B 2:3p. (1:2) 21.09. 16:30 -
Sobotka - Broumov 4:1 (2:0) 07.09. 17:00 -
Rynoltice - Jenišovice 1:2 (1:1) 24.08. 17:00 -
Vrchlabí - Bělohrad 1:0 (0:0) 01.06. 17:00 -
Nové Město - Týniště 0:3 (0:0) 25.05. 17:00 -
Úpice - Č. Skalice 3:5 (2:3) 18.05. 17:00 -
Jaroměř - Kostelec 0:1p. (0:0) 08.05. 17:30 -
Ruprechtice - Rynoltice 4:2 (2:0) 27.04. 10:30 -
Roudnice - Kobylice 4:1 (1:0) 13.04. 17:00 -
Lomnice - Rynoltice 0:0 (0:0) 30.03. 16:00 -
Náchod B - Trutnov B 4:3 (0:2) 17.03. 15:00 -
Úpice - Nové Město 2:0 (1:0) 10.11. 14:00 -
Kostelec - Jičín 2:0 (0:0) 20.10. 15:30 -
Lokomotiva - Olympia HK B 3:1 (2:1) 06.10. 16:00 -
Lomnice - Pěnčín 1:3 (1:1) 22.09. 16:00 -
Kobylice - Olympia HK B 2:4 (0:0) 08.09. 17:00 -
Jičín B - Milíčeves 3:0 (2:0) 01.09. 17:00 -
V.Poříčí - Nové Město 1:3 (0:1) 25.08. 17:00 -
Dobruška - Náchod B 6:3 (4:1) 09.06. 10:30 -
Hořice - Rychnov 2:1p. (0:0) 18.05. 18:00 -
Hostinné - Třemešná 3:0 (0:0) 08.05. 17:00 -
Náchod - Jaroměř 2:0 (0:0) 05.05. 17:00 -
Trutnov B - Broumov 0:3 (0:2) 21.04. 17:00 -
Sedmihorky - Višňová 2:3 (1:2) 07.04. 16:30 -
Náchod - Bělohrad 2:1 (1:1) 11.11. 14:00 -
Lomnice - Košťálov 5:0 (3:0) 28.10. 14:30 -
Jičín - Rychnov 2:0 (1:0) 14.10. 16:00 -
Třemešná - Broumov 0:4 (0:1) 30.09. 16:30 -
Hostinné - Náchod B 2:1 (1:0) 16.09. 17:00 -
Trutnov B - Police 0:2 (0:2) 03.09. 17:00 -
Týniště - Broumov 3:2 (2:1) 20.08. 17:00 -
Broumov - Provodov 5:2 (2:0) 04.06. 17:00 -
Nové Město - Kostelec 0:1 (0:1) 06.05. 17:00 -
Sobotka - Třemešná 2:1 (2:0) 29.04. 17:00 -
Vrchlabí - Třebechovice 6:1 (1:0) 16.04. 17:00 -
Stráž n.N. - Desná 2:2 (0:2) 25.03. 15:00 -
Kunčice - Nepolisy 3:1 (2:0) 11.03. 14:30 -
Hořice - Rychnov 1:0p. (0:0) 06.11. 14:00 -
Třemešná - Třebechovice 3:0 (1:0) 16.10. 16:00 -
Sobotka - Třebechovice 4:0 (3:0) 08.10. 16:00 -
Týniště - Hostinné 1:3 (1:2) 28.09. 16:30 -
Trutnov B - Úpice 3:2 (0:1) 11.09. 17:00 -
Dobruška - Provodov 1:0 (1:0) 27.08. 17:00 -
Náchod B - Vrchlabí 5:1 (3:0) 14.08. 17:00 -
Dobruška - Rychnov 3:2p. (1:2) 04.06. 17:00 -
Vrchlabí - Č. Meziříčí 2:0 (0:0) 22.05. 17:00 -
Rovensko - Hrádek 2:1 (0:0) 07.05. 17:00