Kříž Lukáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Chrást - Touškov B 1:3 (1:1) 28.04. 17:00 -
Druztová - Doubravka B 1:1 (0:0) 27.04. 17:00 -
Skomelno - Břasy 1:2 (0:1) 20.04. 17:00 -
Slovan Plzeň B - Lhota B 2:5 (1:2) 29.03. 16:30 -
Smíchov - Union Plzeň 1:3 (0:2) 15.09. 16:30 -
Touškov B - Doubravka B 0:4 (0:1) 10.09. 17:00 -
Smíchov - Staňkov 4:2 (2:1) 27.08. 18:00 -
Smíchov - Ledce 1:3 (1:2) 25.08. 17:30 -
Toužim - Lok. KV 3:3 (2:2) 16.06. 18:00 -
Lužany - Záluží 3:0 (0:0) 03.06. 17:00 -
VS Plzeň - Rapid B 1:2 (0:0) 07.05. 17:30 -
Černice - Staňkov 2:1 (0:0) 29.04. 17:00 -
Rapid - Nepomuk 3:0 (1:0) 25.04. 18:00 -
Touškov B - Slovan Plzeň B 0:6 (0:2) 23.04. 17:00 -
Touškov B - Malesice B 1:7 (0:3) 12.03. 10:00 -
Koloveč - Tlučná 3:1 (2:0) 06.11. 14:00 -
Staňkov - Tachov 0:2 (0:2) 30.10. 14:30 -
Chomutov - Kosmonosy 2:4 (2:0) 15.10. 10:15 -
Domažlice B - Rokycany 1:1 (1:0) 11.10. 16:00 -
Tachov - Holýšov 6:0 (2:0) 24.09. 16:30 -
St. Plzenec B - Slovan Plzeň B 1:5 (1:2) 23.09. 18:00 -
Mar. Lázně - Č. Krumlov 1:1 (1:1) 17.09. 10:15 -
Staňkov - Mýto 1:3 (0:1) 04.09. 16:00 -
Hv. Cheb - Libiš 5:1 (2:1) 27.08. 18:00 -
Tachov - Radnice 8:1 (5:1) 06.08. 17:00 -
Klenčí - Kdyně 2:3p. (1:0) 18.06. 15:00 -
Chodov - K. Vary B 1:3 (0:1) 17.06. 18:00 -
Mirošov - Cheznovice 3:0 (1:0) 11.06. 17:00 -
Stříbro - Bolevec 1:2 (0:2) 04.06. 18:00 -
Ostrov - Souš 0:0 (0:0) 28.05. 17:00 -
H. Bříza - Radnice 3:4p. (2:0) 21.05. 18:00 -
Nýrsko - Staňkov 4:0 (3:0) 08.05. 16:00 -
Dynamo B - Beroun 6:0 (2:0) 07.05. 10:30 -
Svéradice - Tachov 1:6 (0:2) 01.05. 16:00 -
Vochov - Ledce 2:3 (0:2) 30.04. 17:00 -
Sušice - Mýto B 5:3 (2:1) 24.04. 17:00 -
Katovice - Sedlčany 3:2 (1:2) 09.04. 16:30 -
Roudná - Košutka B 2:3 (1:1) 26.03. 15:00 -
Mýto - Klatovy 3:1 (1:0) 20.03. 15:00 -
Hv. Cheb - Beroun 1:1 (1:0) 23.10. 16:00 -
Stříbro - Vejprnice 3:2 (2:0) 16.10. 15:30 -
Raková B - Skomelno 3:6 (1:4) 10.10. 15:00 -
Štětí - Kladno 1:1 (0:0) 28.09. 10:15 -
Mar. Lázně - Sedlčany 2:2 (1:0) 18.09. 10:15 -
Ledce - Roudná B 2:5 (2:2) 04.09. 17:00 -
Rokycany - Mýto 0:0 (0:0) 27.08. 18:00 -
Příkosice B - Němčovice 5:2 (5:0) 15.08. 17:00 -
Stříbro - Nýrsko 2:1p. (0:1) 03.10. 15:00 -
Vrhaveč - Chlumčany 0:4 (0:2) 19.09. 16:00 -
Lhota - Staňkov 3:1 (2:0) 12.09. 16:30