Glogar Lukáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Dynamo B - Vltavín 2:1 (1:0) 13.04. 10:30 -
Zápy - Liberec B 3:0 (0:0) 17.03. 15:00 -
Vltavín - Domažlice 1:2 (0:1) 09.03. 10:15 -
Písek - Vltavín 3:2 (2:1) 10.11. 18:00 -
Neratovice - Březová 1:0 (1:0) 28.10. 10:15 -
K. Vary - Vltavín 2:1 (1:1) 14.10. 18:00 -
Čimelice - Planá n.Luž. 1:4 (1:3) 07.10. 16:00 -
Senomaty - Kněževes 1:5 (0:2) 23.09. 16:30 -
Petřín - Sokolov 1:1 (1:0) 16.09. 10:15 -
Rokycany - J. Hradec 3:2 (0:2) 26.08. 17:00 -
Švermov - Braškov 0:2 (0:0) 19.08. 17:00 -
Meteor - Admira B 2:1 (0:0) 13.08. 10:15 -
Domažlice B - Doubravka 3:1 (2:1) 09.06. 18:00 -
Čáslav - Cidlina 3:1 (2:1) 21.05. 17:00 -
H. Bříza - Soběslav 2:4 (0:4) 29.04. 17:00 -
Meteor - Štětí 3:2 (2:1) 07.04. 10:15 -
Lom - Rokycany 1:0 (0:0) 04.03. 14:30 -
Čáslav - D. Králové 1:1 (0:1) 30.10. 14:30 -
Pustověty - Senomaty 4:1 (1:0) 29.10. 14:00 -
Louny - Hv. Cheb 3:0 (2:0) 25.09. 16:30 -
Meteor - Admira B 1:1 (1:0) 21.09. 17:00 -
Příbram B - Soběslav 5:1 (3:0) 11.09. 17:00 -
Lom - Mýto 6:1 (2:0) 12.06. 17:00 -
Klatovy - Soběslav 0:2 (0:0) 21.05. 17:00 -
Štětí - Chomutov 0:0 (0:0) 30.04. 10:15 -
Zavidov - Lány 2:2 (0:2) 17.04. 17:00 -
Kladno B - Braškov 1:1 (0:0) 16.04. 17:00 -
Chlumec - Boleslav B 1:0 (0:0) 20.03. 10:15 -
Doubravka - Rokycany 5:2 (0:1) 23.10. 14:30 -
Kněževes - Lužná 6:3 (2:1) 16.10. 15:30 -
Říčany - Kondrac 5:2 (3:0) 02.10. 16:00 -
Meteor - Č. Brod 1:0 (0:0) 28.09. 10:15 -
Č. Lípa - Souš 0:1 (0:1) 03.09. 17:30 -
Mýto - Dynamo B 0:4 (0:3) 15.08. 17:00 -
Lhota - Velim 1:2p. (0:1) 04.10. 16:00 -
Sedlčany B - Rožmitál 5:2 (1:1) 20.09. 16:30 -
Č. Brod B - Poříčí 4:2 (2:0) 06.09. 17:00 -
Kralupy - S.Boleslav 5:7 (3:5) 22.08. 10:15 -
Podlesí - Spartak 4:1 (1:1) 17.11. 13:30 -
Škvorec - Holubice 4:3 (3:2) 10.11. 14:00 -
Zdice - Votice 6:1 (0:0) 03.11. 14:00 -
Slaný B - Zavidov 0:4 (0:1) 20.10. 15:30 -
Braškov - Vinařice 1:4 (0:1) 13.10. 15:30 -
Klíčany - Hvozdnice 2:1p. (0:0) 05.10. 10:15 -
Kralupy - Milovice 7:1 (3:1) 28.09. 10:15 -
N. Strašecí - Poříčí 1:4 (1:2) 21.09. 16:30 -
Mníšek - Doksy 2:0 (0:0) 18.09. 17:00 -
Klíčany - B.Poděbrady 7:0 (4:0) 07.09. 10:15 -
Mělník - Sokoleč 0:2 (0:0) 31.08. 10:15 -
Libčice - Chotětov 7:1 (2:1) 25.05. 17:00