KOŘAN Josef
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Koloveč B - Postřekov 3:1 (2:1) 13.04. 10:30 -
Postřekov - Klenčí 3:4 (3:1) 29.10. 14:30 -
Chodov - Postřekov 2:0 (2:0) 08.10. 15:00 -
Strašice - Úněšov 1:2 (0:1) 24.09. 16:30 -
Bor - Kdyně 2:3 (0:0) 16.09. 16:30 -
Dýšina - Volduchy 1:1 (0:0) 19.08. 18:00 -
Horažďovice - Klatovy B 6:1 (1:0) 28.05. 17:00 -
Kozolupy B - Zbůch B 1:5 (0:2) 07.05. 17:00 -
Kozolupy - Dýšina 1:2 (0:1) 29.04. 17:00 -
Tlučná - Bělá 2:2 (0:1) 12.11. 10:15 -
Mýto B - Radnice B 2:4 (0:3) 06.11. 14:00 -
Chotěšov - Losiná 3:1 (1:1) 15.10. 15:30 -
Zbiroh - Dýšina 4:1 (3:1) 28.09. 15:00 -
Chanovice - Bolešiny 2:1 (1:0) 18.09. 13:00 -
Chotěšov - Blovice 2:1 (1:1) 10.09. 15:00 -
Kozolupy - Slovan Plzeň 2:5 (1:0) 21.05. 18:00 -
Kaznějov - Hrádek 5:1 (0:1) 07.05. 17:30 -
Klatovy B - Horažďovice 5:3 (2:0) 01.05. 15:00 -
Měcholupy - Pačejov 4:1 (2:0) 16.04. 10:15 -
Dobřany - Horažďovice 0:2 (0:1) 02.04. 10:30 -
Vejprnice B - Malesice 2:1p. (0:1) 27.03. 15:00 -
Malesice - Slovan Plzeň 1:0 (0:0) 17.10. 15:30 -
Mýto B - Luby 4:0 (2:0) 10.10. 16:00 -
Křimice - Sušice 2:3 (2:1) 26.09. 16:30 -
Žákava - Mochtín 7:2 (4:1) 26.09. 15:30 -
Štěnovice - Horažďovice 2:0 (1:0) 12.09. 16:00 -
Bezvěrov - Blatnice 2:3p. (2:1) 06.09. 15:00 -
Úněšov - Nečtiny 4:3 (3:1) 16.11. 13:30 -
Chotěšov - Horažďovice 2:1 (2:1) 02.11. 14:00 -
Plasy - Volduchy 2:1 (1:0) 12.10. 15:30 -
Štěnovice - Klatovy B 2:7 (1:4) 28.09. 16:00 -
Chodov - Chod. Planá 7:1 (2:1) 14.09. 16:30 -
Kozolupy - Malesice 4:2 (3:1) 31.08. 17:00 -
Ch. Újezd - Krchleby 4:1 (3:1) 15.06. 17:00 -
Vrhaveč - Chanovice 2:4 (0:2) 08.06. 17:00 -
Dl. Újezd - Stráž 8:0 (2:0) 25.05. 17:00 -
Dl. Újezd - Krchleby 4:2 (2:2) 06.04. 16:30 -
Radnice - Vejprnice B 4:1 (3:0) 23.03. 15:00 -
Pačejov - Kasejovice 5:1 (2:1) 20.10. 15:30 -
Planá - Ch. Újezd 2:5 (1:3) 06.10. 16:00 -
Koloveč - Úněšov 1:2 (0:1) 22.09. 16:30 -
Ledce - Křelovice 3:1 (2:0) 15.09. 16:30 -
Přehýšov - Heřmanova Huť 1:3 (0:1) 09.09. 15:00 -
Třemošná - Petřín B 1:4 (0:3) 08.09. 17:00 -
Vejprnice B - Radnice 1:3 (0:1) 26.08. 17:00 -
Dolní Bělá - Mladotice 2:1p. (1:1) 25.08. 17:00 -
Radnice - Strašice 5:0 (4:0) 19.05. 17:00 -
Chanovice - Klatovy B 2:4 (0:1) 05.05. 17:00 -
Meclov - Chod. Planá 1:0 (0:0) 24.03. 13:00 -
Petřín B - Volduchy 0:1 (0:1) 18.11. 10:15