BEDNÁŘ Marcel
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Lučina - Vratimov 3:3 (0:1) 28.09. 15:30 -
Bohuslavice - Svinov 1:4 (1:1) 25.08. 17:00 -
Hrabová - Darkovice 6:2 (5:1) 17.08. 17:00 -
Vendryně - Tošanovice 4:0 (2:0) 15.06. 14:00 -
Dolní Lutyně - Petrovice B 5:2 (4:0) 01.06. 17:00 -
Orlová - Dobratice 4:1 (2:0) 25.05. 17:00 -
Chuchelná - Velká Polom 1:1 (0:1) 05.05. 15:30 -
Vratimov - Dobrá 0:0 (0:0) 13.04. 16:00 -
Ostravice - Starý Jičín 2:1 (1:0) 06.04. 15:30 -
Smilovice - Libhošť 2:1 (1:1) 21.10. 14:00 -
Jistebník - Dobratice 0:1 (0:0) 23.09. 16:00 -
Šilheřovice - Chuchelná 2:3 (0:2) 03.06. 17:00 -
Velká Polom - Bohuslavice 1:1 (1:1) 26.05. 17:00 -
Bystřice - Brušperk 5:2 (1:1) 29.04. 16:30 -
Jablunkov - Sedliště 4:1 (2:1) 15.04. 16:00 -
Klimkovice - Chuchelná 5:1 (3:0) 07.04. 15:30 -
Vendryně - Hrabová 1:3 (0:0) 04.11. 14:00 -
Dobratice - Dobrá 3:2 (2:0) 21.10. 14:00 -
Baník Orlová - B.Rychvald 1:3 (0:1) 15.10. 15:00 -
Ludgeřovice - Kobeřice 4:4 (2:2) 07.10. 15:00 -
Hlubina - Vítkov 12:2 (7:0) 16.09. 16:00 -
Dobrá - Jablunkov 1:0 (1:0) 02.09. 16:30 -
Nýdek - Tošanovice 2:3 (1:2) 27.08. 17:00 -
Lučina - Smilovice 3:3 (2:1) 19.08. 17:00 -
Sedliště - Bystřice 1:0 (0:0) 12.08. 17:00 -
Brušperk - Dobratice 1:0 (0:0) 10.06. 17:00 -
Štítina - Kr. Loučky 0:1 (0:0) 27.05. 17:00 -
Lučina - Petřvald 5:0 (2:0) 06.05. 16:30 -
Bohuslavice - Vítkov 1:3 (0:1) 30.04. 16:30 -
Sedliště - Libhošť 3:1 (2:0) 08.04. 15:30 -
Václavovice - Ostrava-Jih 0:5 (0:3) 01.04. 15:30 -
Otice - Zlatníky 0:1 (0:0) 25.03. 15:00 -
Brušperk - Sedliště 4:1 (2:1) 05.11. 14:00 -
Věřňovice - In. Petrovice 2:3 (2:1) 30.10. 14:00 -
Darkovičky - Štítina 0:1 (0:0) 16.10. 15:00 -
Václavovice - Svinov 1:2 (1:1) 01.10. 15:30 -
Ludgeřovice - Vítkov 2:1 (1:0) 10.09. 16:00 -
Loko Louky - Doubrava 3:0 (2:0) 03.09. 16:30 -
Hať - Strahovice 1:4 (0:2) 14.08. 17:00 -
Velká Polom - Kozmice 5:2 (3:1) 11.06. 17:00 -
Sl.Rychvald - Havířov 2:4 (1:2) 04.06. 17:00 -
Darkovičky - Kr. Loučky 3:1 (1:0) 15.05. 17:00 -
Bystřice - St. Město F-M 0:1 (0:0) 01.05. 16:30 -
Hlubina - Oldřišov 3:0 (1:0) 16.04. 16:00 -
H. Žukov - Lučina 5:3 (3:1) 26.03. 15:00 -
Kylešovice - Kr. Loučky 2:2 (1:1) 24.10. 14:00 -
Stará Bělá - Ostrava-Jih 2:2 (1:2) 10.10. 15:00 -
Vratimov - Petřvald n. M. 2:1 (1:0) 03.10. 15:30 -
B.Albrechtice - Dolní Datyně 1:3 (1:1) 27.09. 16:00 -
Těrlicko - H. Bludovice 1:1 (0:0) 26.09. 16:00